هر کشور طبق مراحل انتخاباتی خود حداکثر ۶ دانش‌آموز را با یک رهبر، یک قائم مقام و یک ناظر برای شرکت در المپیاد جهانی ریاضی اعزام می‌کند. ایران نیز برای گلچین این ۶ دانش‌آموز مسابقاتی را طی ۴ مرحله برای دانش‌آموزان پایه دهم و یازدهم برگزار می‌کند.

دانلود سوالات مرحله اول المپیاد ریاضی ۱۰ سال اخیر به همراه پاسخنامه

مرحله دوم: این مرحله مهمترین قسمت المپیاد ریاضی است که تنها ۴۰ نفر می‌توانند از آن عبور کنند و همانند المپیاد جهانی شامل یک آزمون تشریحی با ۶ سوال است که طی دو روز در فصل بهار برگزار می‌شود.

در اینجا آکادمی تیزلاین سوالات مرحله دوم المپیاد ریاضی از سال ۱۳۹۰ تا ۱۴۰۰ به همراه پاسخنامه تشریحی برای شما مهیا کرده است که با کلیک بر روی هر کدام می توانید به راحتی دانلود و پرینت بگیرید.

آشنایی با المپیاد ریاضی

تاریخچه المپیاد ریاضی، آشنایی با مراحل المپیاد کشوری ریاضی، مزایای المپیاد ریاضی، زمان برگزاری المپیاد ریاضی و مباحث هر مرحله
برای خواندن مقاله آشنایی با المپیاد ریاضی اینجا کلیک کنید

کلاس المپیاد ریاضی سطح یک تیزلاین

براساس تجربه شخصی موفق و ناموفق موسسین و اساتید و نیز مطالعات انجام شده در حوزه المپیاد آکادمی تیزلاین برنامه بسیار منظم و دقیقی برای المپیاد ارایه کرده است.
در آکادمی تیزلاین برنامه های حضور در المپیاد های آسیایی از پنجم و ششم و برای المپیادهای ایرانی از هفتم شروع می شود علت این مسئله این هست که دانش آموزان به موقع و با خیال راحت در دوره ها شرکت کنند و بدور از استرس آزمون بتوانند علایق خود را شناسایی کنند و نیز با یک برنامه مناسب در زمان آزمون (پایه دهم) موفقیت را کسب کنند و اگر احیانا نتیجه لازم کسب نشد فرصت کافی برای آماده شدن جهت کنکور را داشته باشند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و ثبت نام در کلاس المپیاد ریاضی اینجا کلیک کنید

المپیاد علمی دانش‌آموزی چیست؟

المپیاد علمی چیست و در چه پایه‌هایی برگزار می‌شود؟
المپیاد علمی شامل چه رشته‌هایی می‌شود؟
بهترین برنامه برای حضور موفق در المپیاد های علمی چیست؟
مزایا و جوایز مدال آورندگان در المپیادهای علمی دانش‌آموزی
بزرگترین حسن المپیاد
شرایط شرکت در المپیاد
نحوه برگزاری آزمون های المپیاد

برای خواندن مقاله المپیاد علمی دانش‌آموزی اینجا کلیک کنید