معرفی کتاب های خوب برای تیزلاینی ها

کتاب ۳۲ استان نهم
نام کامل کتاب

کتاب ۳۲ استان نهم به دهم جامع

نویسنده گروه مولفان
ناشر انتشارات خوارزمی
تعداد صفحات
توضیحات 31+1 استان نهم به دهم ورودی 1401-1400

مجموعه آزمون‌های نمونه دولتی و تیزهوشان ورودی 1401-1400

کامل‌ترین و مهم‌ترین مرجع آمادگی برای آزمون مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان نهم به دهم

شامل دروس: قرآن و پیام‌های آسمانی، فارسی، عربی، مطالعات اجتماعی، زبان انگلیسی، علوم تجربی، ریاضی، هوش و استعداد تحلیلی

مشخص بودن مبحث درسی هر سؤال (ذکر آدرس هر سؤال در مقابل آن)

پاسخنامه‌ی کاملاً تشریحی و آموزش محور به همراه نکات آموزشی و با آموزش‌ تکنیک‌های پاسخگویی به سؤالات

به همراه فیلم آموزشی برای تحلیل تک تک سؤالات

با اسکن رمزینه‌ها فیلم تحلیل هر سؤال رو به تفیک ببینین.

 سال نشر ۱۴۰۰
نام کامل کتاب

کتاب جامع تیزهوشان ششم سری iQ انتشارات بین المللی گاج

نویسنده فرزاد تندرو
ناشر انتشارات گاج
تعداد صفحات ۶۲۴
توضیحات مجموعه کتاب‌های IQ به‌منظور آشنایی دانش‌آموزان با سطح سؤالات فراتر از کتب درسی طراحی شده است. به‌این‌ترتیب دانش‌آموز می‌تواند در کنار مطالعه‌ی کتاب مرجع خود به بانکی جامع از تست‌های دشوار دسترسی داشته باشد. این جریان از یک‌سو موجب می‌شود تا دانش‌آموز پس از مطالعه‌ی دقیق مباحث کتاب درسی خود دیدی ریزبینانه‌ نسبت به مضامین آن پیدا کند و از طرفی در روند پاسخ‌گویی به سؤالات، نقاط ضعف خود را شناخته و به درک عمیق‌تری از مبحث درسی دست یابد. در این راستا انتشارات بین‌المللی گاج توانسته با پاسخ‌گویی اصولی به احتیاجات دانش‌آموزان، بستری مناسب را برای رشد و پیشرفت آن‌ها فراهم کند. دانش‌آموزان مقاطع تحصیلی مختلف می‌توانند با استفاده از مجموعه‌ کتاب‌های IQ، از بانک گسترده‌ی تست‌های دشوار به همراه پاسخ‌نامه‌های کاملا تشریحی بهره ببرند. برای دست‌یابی به بهترین نتیجه توصیه می‌شود پس از مطالعه‌ی کتب درسی به سؤالات پاسخ دهید و در مرحله‌ی بعد با توجه به پاسخ‌نامه به تحلیل جواب‌ها بپردازید. به‌این‌ترتیب می‌توانید نقاط ضعف خود را شناخته و در جهت برطرف کردن آن‌ها تلاش کنید. کتاب IQ تیزهوشان ششم دبستان با همکاری مشترک فرزاد تندرو، فاطمه حسینی‌رباطی و اکرم فعل‌عراقی گردآوری شده است. مولفان با طراحی مجموعه‌‌ی 624 صفحه‌ای، دارای 3400 پرسش چهارگزینه‌ای از دروس ریاضی، علوم تجربی، فارسی (مهارت‌های خواندن و نوشتن)، مطالعات‌ اجتماعی، آموزش قرآن و هدیه‌های آسمانی و تفکر و پژوهش توانسته‌اند کتابی دارای تست‌های سطح بالا را به دانش‌آموزان این پایه ارائه کنند. این کتاب شامل: ارائه‌ی سؤالات ویژه در بخش ریاضی و در پایان هر فصل ارائه‌ی پاسخ‌نامه‌ی کاملا تشریحی همراه نکات کلیدی ارائه‌ی سؤالات به‌صورت فصل‌به‌فصل و همگام با کتاب‌های درسی از آسان به دشوار مطابق با جدیدترین دستورالعمل آزمون ورودی مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی مطابق با آخرین تغییرات کتاب‌های درسی میباشد.
اولین سال نشر
کتاب هوش هایلایتر
نام کامل کتاب

کتاب هوش محاسباتی هالایتر

نویسنده مسعود بیگدلی
ناشر انتشارات خوارزمی
تعداد صفحات ۸۸
توضیحات
 • شامل درسنامۀ کامل، تست همراه با پاسخ تشریحی

(این درسنامه علاوه بر مباحث هوش عددی و محاسباتی شامل آموزش کلی پیش‌نیازهای این مبحث و 5 آزمون جمع‌بندی است)

 • آموزش مهم‌ترین و پرتکرارترین مباحث هوش عددی
 • شامل الگوها، محاسبات عددی، مسائل خلاقانه، ابتکار ریاضی و …
 • شامل 500 تست + 50 مثال تشریحی (مبحث به مبحث)
 • مطابق با آخرین تغییرات آزمون تیزهوشان
اولین سال نشر ۱۴۰۰
نام کامل کتاب

کتاب کار و تمرین ریاضی نهم مبتکران

نویسنده حامد اصلانی و محسن ساعدی
ناشر انتشارات مبتکران
تعداد صفحات 159
توضیحات هدف از تألیف کتاب ریاضی نهم سری کار و تمرین از انتشارات مبتکران، آشنایی دانش آموزان با نمونه سوالات مختلف و متنوع پایه نهم است و در کنار این نمونه سوالات، درس نامه هایی جهت یادآوری گفته شده است که در بسیاری موارد به صورت نکته ای بیان شده اند. عمده ترین قسمت این کتاب تمارین آن هستند که در بخش های متفاوتی آورده شده اند. فهرست کتاب بسیار کامل است و صفحات شروع هر درس را مشخص کرده است. لحن کتاب نیز رسمی و ادبی است.
اولین سال نشر ۱۴۰۰
نام کامل کتاب

کتاب ریاضیات خلاق

نویسنده افشین بهمرام
ناشر انتشارات فاطمی
تعداد صفحات ۲۵۴
توضیحات این کتاب به شکل بسیار ساده و مفهومی به آموزش شیوه حل مسائل خلاقانه ریاضی روی آورده است. در هرفصل ابتدا ایده ی حل مسئله مطرح شده و پس از حل مسائل گوناگون، تمرین هایی متنوع از سوالات مسابقات مختلف فراهم آمده است. طرح مسائل خلاقانه سبب به چالش کشیدن ذهن و دست یابی به مهارت خلاقیت و نوآوری می گردد و تاثیر خود را بر دیگر جنبه های زندگی به جای می گذارد. مجموعه حاضر برای دانش آموزان پایه های ششم تا دهم که علاقه مند به شرکت در مسابقات و آزمون های ریاضی هستند بسیار کارآمد است.
اولین سال نشر ۱۳۹۶
نام کامل کتاب شاهکار ریاضی پنجم دبستان کلاغ سپید
نویسنده فرزاد تندرو
ناشر انتشارات گاج
تعداد صفحات ۲۰۸
توضیحات ویژگی و محتوای کتاب ریاضی پنجم دبستان کلاغ سپید شامل:

– کتاب مذکور شامل 7 فصل می باشد که هر فصل به چندین بخش تقسیم می شود:
– درسنامه: موضوعات کتاب درسی در آن روان و ساده توضیح داده شده است.
– تمرین های دسته بندی شده: با هدف تثبیت مطالب آموزش داده شده
– سؤالات تستی: جهت امادگی دانش آموزان برای شرکت در آزمون های خاص
– آزمون پایان فصل: به منظور ارزشیابی کلی دانش آموزان و مرور مطالب هر فصل
– آزمون های نوبت اول و پایانی: جهت آمادگی دانش آموزان برای شرکت در امتحانات

اولین سال نشر ۱۴۰۰
نام کامل کتاب کتاب کار و تمرین ریاضی پنجم ابتدایی
نویسنده حامد اصلانی
ناشر انتشارات گل واژه
تعداد صفحات ۱۸۱
توضیحات ساختار و ویژگی‌ها:

– کلبه آموزش: در این بخش با بیان ساده و مختصر نکات در قالب مثال های کاربردی، هر درس از کتاب مرور می شود. همچنین فعالیتی تکمیلی در راستای هدف هر درس کتاب گنجانده شده است.

– تمرین: بعد از مرور نکات هر درس در کلبه آموزش برای تثبیت و توسعه یادگیری دانش­‌آموز، تمرین­های متنوع (جدول، چهارگزینه‌ای، مسئله و…) قرار داده شده است. تقسیم بندی این تمرین­ها دقیقاً بر اساس موضوعات هر درس کتاب می باشد.

– ریاضی و زندگی ما: در این بخش سعی شده است تا سوالات کاربردی از موضوع آن فصل مرتبط با زندگی قرار داده شود تا دانش آموزان با کاربرد هر کدام از مفاهیم ذهنی ریاضی در زندگی خود آشنایی پیدا کنند.

– ارزشیابی: در پایان هر فصل، ارزشیابی از تمرینات منتخب فصل قرار داده شده است تا دانش ­آموز با سؤالات ترکیبی آن فصل آشنایی پیدا کرده و میزان توانایی خود را در حل سؤالات بسنجد.

– ارزشیابی پایانی‌: دو دوره آزمون پایان نوبت اول و دوم، بنا به تقسیم بندی آموزش و پرورش برای هر نوبت از سال تحصیلی گنجانده شده است. هدف از این آزمون­ها آشنایی دانش‌آموزان با نحوه طرح سؤال استاندارد از مباحث کتاب درسی در امتحانات مدرسه است.

– پاسخ‌نامه: هر کدام از ارزشیابی های پایان فصل و آزمون های میان نوبت و پایان نوبت دارای پاسخنامه تشریحی هستند تا دانش آموز بعد ازسنجش خود با مراجعه به پاسخنامه نکات ضعف و خطاهای راه حل های خود را شناخته و تصحیح کند.

اولین سال نشر ۱۳۹۹
نام کامل کتاب ریاضی هشتم آدم برفی واله
نویسنده میثم بهرامی جویا
ناشر انتشارات واله
تعداد صفحات
توضیحات در کتاب ریاضی هشتم آدم برفی واله ابتدا درس به صورت مختصر درقالب درس نامه توضیح داده شده وسپس تعدادی تمرین به صورت جای خالی صحیح وغلط وجورکردنی طراحی نموده شده است.

ابتدا درهرفصل این سوالات را حل کنید وسپس سراغ سوالات تشریحی بروید تا به مطالب فصل مسلط شوید.یادتان باشد بعداز حل سوال های تشریحی کارتمام نشده ودرقسمت بعدی با15سوال تستی روبرو می شوید که 10تای آن در سطح کتاب درسی شما می باشد و 5تای دیگرکه درکنارشان عکس ستاره خورده است جزو سوالات تقریبا سخت می باشد که اگر علافه مند بودید حل کنید.

اولین سال نشر ۱۳۹۹
نام کامل کتاب کتاب آموزش علوم هشتم به روش واله
نویسنده رضا رحمت الله زاده
ناشر انتشارات واله
تعداد صفحات ۲۳۶
توضیحات این كتاب شامل پانزده فصل مي باشد كه اين فصل ها به صورت مجزا و دقيق از چهـار ديـدگاه شـيمي، زيسـت، زمين شناسي و فيزيك بهره برده اند. اين مجموعه كه نگاهي عميق به مفاهيم كتـاب درسـي دارد، داراي درسنامـه اي قوي با نكات فراوان و خاص مي باشد. همچنين انتهاي هر فصل، تمرين هـاي بـدون پاسـخ گنجانـده شـده اسـت كـه اميدواريم هدف مولف را از اين عمل درك كنيد! پس از تمرين ها، تعداد محدودي سؤال چهارگزينـه اي بـا پاسـخنامـه ي تشريحي براي يادگيري و تسلط شما طرح شده است. مطالعه ي دقيق كتاب به روش، زمينه را براي دانش آموزان مستعد و المپيادي فراهم مي كنـد تـا بتواننـد پاسـخگـوي سؤالاتي با سطح دشواري بالا، در كتاب دلفين باشند كه مخصوص دانش آموزان تلاشگر و كوشا مي باشد.
اولین سال نشر ۱۳۹۶
نام کامل کتاب سیر تا پیاز شیمی دهم گاج
نویسنده اصغر کوهی, رضا رحمت الله زاده, سعید مراد پور, محمد علی زیرک
ناشر انتشارات گاج
تعداد صفحات 383
توضیحات هدف از تألیف کتاب سیر تا پیاز شیمی دهم گاج آمادگی برای کنکور سراسری و امتحان نهایی پایه دهم است. کتاب به سه قسمت درسنامه، تست و سوال تشریحی (برای امتحان نهایی) تقسیم شده است.

 • درسنامه کامل
 • روند نامناسب مثالهای درسنامه
 • توجه به سوالات تشريحي و امتحان نهايي
 • کم بودن تست های ایده دار و سخت
 • صفحه آرایی دلنشین
 • ​توضیحات ناکافی در پاسخ های تشریحی
اولین سال نشر ۱۴۰۰
نام کامل کتاب آموزش پیشرفته زیست (1)
نویسنده پیمان لایق آهنی
ناشر انتشارات گل واژه
تعداد صفحات 436
توضیحات کتاب گل‌پلاس؛ زیست۱ نوشته پیمان لایق آهنی آموزش پیشرفته زیست ۱ برای رشته‌ علوم تجربی و مخصوص کنکور است.
اولین سال نشر 1395
نام کامل کتاب آموزش طبقه بندی شده زیست شناسی یازدهم گل واژه
نویسنده پیمان لایق آهنی – مصطفی نجفی
ناشر انتشارات گل واژه
تعداد صفحات 220
توضیحات کتاب کمک آموزشی آموزش طبقه بندی شده زیست شناسی یازدهم گل واژه شامل حلاصه مطالب کتاب درسی و سوالات امتحانی فصل به فصل
اولین سال نشر 1398
نام کامل کتاب کتاب کار زیست شناسی 2 پایه یازدهم علوی مولف پیمان لایق آهنی
نویسنده پیمان لایق آهنی
ناشر انتشارات علوی
تعداد صفحات 210
توضیحات کتاب کمک آموزشی آموزش طبقه بندی شده زیست شناسی یازدهم شامل حلاصه مطالب کتاب درسی و سوالات امتحانی فصل به فصل
اولین سال نشر 1398
نام کامل کتاب

1100 سوال چهار گزینه ای علوم تجربی پنجم ابتدایی

نویسنده زهرا گیاه تازه – علی واله
ناشر انتشارات واله
تعداد صفحات 534
توضیحات کتاب فوق ویژه ی دانش آموزان پایه ی پنجم ابتدایی ، جهت شرکت در آزمون مرحله ی اول و دوم تیزهوشان ، المپیاد و مدارس نمونه ی سطح کشور می باشد . این کتاب به چهار قسمت کلی : فیزیک ، شیمی، زیست و زمین شناسی و نجوم طبقه بندی شده است کتاب حاضر شامل 5 بخش می باشد و در پایان چهار بخش اول پاسخ کاملا تشریحی سوالات وجود دارد شایان ذکر است که بخش پایانی این کتاب که شامل 7 آزمون چهارگزینه ای به سبک آزمون تیزهوشان می باشد دارای پاسخ نامه کلیدی است تا دانش آموزان در پایان، خود را بهتر بیازمایند.
اولین سال نشر 1390
نام کامل کتاب

علوم هفتم دوره اول متوسطه سیر تا پیاز گاج

نویسنده حسن قربانی, محدثه امیرخانی, محمد یاوری
ناشر انتشارات گاج
تعداد صفحات ۲۵۲
توضیحات این مجموعه در سه بخش مجزا اما مرتبط به هم نگاشته شده، یعنی شیوه‌ی طراحی این کتاب به سیاقی است که هر چند با مطالعه‌ی هر بخش می‌توان به اصطلاحات، مفاهیم و مسائل آن درس مسلط شد، اما دانش‌آموز را به دلیل داشتن سیر زنجیروار به مطالعه‌ی دقیق و کامل کتاب علاقه‌مند می‌کند. مجموعه کتاب‌های سیر تا پیاز شامل سه بخش زیر می‌شود: 1) بخش آموزش (درس‌نامه) 2) بخش امتحان (پرسش‌های تشریحی) 3) بخش تست (پرسش‌های چهارگزینه‌ای)
اولین سال نشر
نام کامل کتاب کتاب جامع هوش ششم سیر تا پیاز
نویسنده رویا ذوقی، حسن قربانی، محمد کنفچیان، هاله ایمانی، فرزاد تندرو
ناشر انتشارات گاج
تعداد صفحات 416
توضیحات کتاب هوش جامع ششم جلد 1 سری سیر تا پیاز از انتشارات بین‌المللی گاج یکی از بهترین منابع برای دانش‌آموزان این پایه است که قصد دارند سوالات سنجشی هوش را کار کنند و یا در آزمون‌های سمپاد (پرورش استعدادهای درخشان) شرکت کنند. این کتاب از چهار بخش منطقی، کلامی، سرعت، دقت و تمرکز و خلاقیت تشکیل شده که هر بخش آن نیز به چند مبحث تقسیم می‌شود. مولفان در هر مبحث با ارائه‌ی درس‌نامه و آموزش روان و البته کامل که شامل مثال‌های حل شده بوده، تدریس را به زبانی ساده انجام داده‌اند. در این کتاب تلاش بر این بوده که آموزش و سنجش همگام با یکدیگر پیش بروند، در این راستا معمولا بعد از هر 4 مبحث، یک آزمون مروری 20 سوالی و در پایان هر بخش، معمولا 3 آزمون جامع 25 سوالی ارائه شده تا دانش‌آموزان عزیز بتوانند میزان یادگیری و تسلط خود را ارزیابی کنند. مولفان سیر تا پیاز هوش جامع ششم معتقدند که مطالعه به همراه سرگرمی، تاثیر مثبتی در یادگیری و بالا بردن تسلط دانش آموزان به‌ویژه در سنین پایین‌تر می‌گذارد، به‌همین‌منظور از هر فضای خالی در این کتاب استفاده کرده‌اند و با گنجاندن جدول‌های سودوکو در آن، هوش منطقی دانش‌آموزان را تقویت کنند. از دیگر امتیازات این کتاب می‌توان به عدم بیان موارد غیرضروری و کم‌اهمیت اشاره کرد که با توجه به احتمال پایین طرح آن‌ها در آزمون تیزهوشان، زمان دانش‌آموزان گرفته نخواهد شد. در کتاب پیش رو به هر موضوعی به‌اندازه‌ی اهمیت آن پرداخته شده و هر سوالی دقیقا جایی قرار گرفته که باید قرار می‌گرفته، این مورد به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا درک درستی از انواع هوش و سوالات مربوط به آن‌ داشته باشند. 

جلد اول کتاب سیر تا پیاز هوش جامع ششم با همکاری مشترک فرزاد تندرو، هاله ایمانی، محمد کنفچیان، دکتر حسن قربانی و رویا ذوقی در 416 صفحه گردآوری شده و نیز آن را منتشر نموده است. از ویژگی‌های این کتاب می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ویژه‌ی آزمون ورودی مدارس تیزهوشان
 • ارائه‌ی مباحث هوش منطقی، کلامی، خلاقیت، سرعت، دقت و تمرکز
 • ارائه‌ی سؤال‌های تستی متنوع و گوناگون به سبک آزمون‌های سمپاد (1572 تست)
 • ارائه‌ی 83 نکته، 72 مبحث و 238 مثال
 • ارائه‌ی آزمون‌های جمع‌بندی برای هر بخش
 • عدم تمرکز روی مباحث غیرضروری و کم‌اهمیت
 • ارائه‌ی پاسخ‌ تشریحی
 • ارائه‌ی مباحث تکمیلی در جلد 2
اولین سال نشر ۱۴۰۰
کتاب هوش اسمارتیز
نام کامل کتاب

کتاب جامع هوش اسمارتیز پنجم و ششم پویش

نویسنده مسعود بیگدلی، دکتر قربانی
ناشر انتشارات پویش
تعداد صفحات 720
توضیحات
 • جامع ترین کتاب هوش و خلاقیت
 • 8 کتاب در یک کتاب
 • بررسی هوشهای تصویری، محاسباتی، کلامی، منطقی، تجربی و سرعتی در ۲۵۰ مباحث مجزا
 • بیش از ۵۰۰۰ تست چهارگزینه ای تألیفی و شناسنامه دار3 دوره آزمون استاندارد
 • 3 دوره آزمون شبیه سازی شده همراه با پاسخ نامه کاملاً تشریحی به همراه نکات تکمیلی.
 • این کتاب , کتابی سرنوشت ساز است برای قبولی در آزمون تیزهوشان
 • در ابتدای کتاب آموزش کامل و بسیار روان مطالب درسی ارائه شده است.
 • مجموعه ای منسجم از پرسشهای استعداد تحلیلی و بازی های تدارکاتی موثر
 • بستری مناسب برای مقایسه و تحلیل آموخته ها
 • پرسشهای مفهومی و ترکیبی منطبق با آزمون تیزهوشان
 • به نکات مهم و کلیدی کتاب های درسی اشاره شده است
 • به همراه پاسخ نامه کاملا تشریحی
 • کاملترین منبع سوالات استعداد تحلیلی
 • آزمون های ورودی مدارس استعدادهای درخشان نمونه دولتی و برتر
 • جامع ترین پر منبع ترین و به روزترین مجموعه سوالات غیر کلامی
 • مطابق با آخرین رویکرد طراحی سوالات آزمون های ورودی تیزهوشان و نمونه دولتی
 • استفاده از منابع متعدد بین المللی
 • گنجاندن دفترچه آزمون های اصلی تیزهوشان در انتهای کتاب
 • متنوع ترین مجموعه سوالات چهارگزینه ای و چند گزینه ای
 • قابل استفاده برای همه گروه های سنی
 • تفکیک سوالات در سه سطح ساده متوسط و دشوار
 • شناسنامه دار و با هویت بودن تمامی سوالات
 • پاسخنامه کاملا تشریحی برای تمامی سوالات
اولین سال نشر ۱۴۰۰
کتاب ۳۳ آزمون دقت و تمرکز استاد مسعود بیگدلی
نام کامل کتاب

کتاب 33 آزمون دقت و تمرکز نیترو اثر مسعود بیگدلی انتشارات پویش مولف مسعود بیگدلی

نویسنده مسعود بیگدلی
ناشر انتشارات پویش
تعداد صفحات 232
توضیحات کتاب کمک آموزشی ۳۳ آزمون دقت و تمرکز نیترو شامل 33آزمون شبیه سازی شده تیزهوشان و 1400 سوال ویژه افزایش دقت، سرعت و تمرکز با افزایش سرعت عمل از آزمون اول تا آزمون آخر می باشد.
اولین سال نشر 1398
کتاب جامع هوش نیترو
نام کامل کتاب

کتاب جامع هوش نیترو اثر مسعود بیگدلی انتشارات پویش مولف مسعود بیگدلی

نویسنده مسعود بیگدلی
ناشر انتشارات پویش
تعداد صفحات ۳۸۴
توضیحات
 • اولین مرجع کامل سوالات جامع هوش و خلاقیت
 • دارای بیش از ۱۴۰۰ پرسش چهارگزینه‌ای با پاسخ کاملاٌ تشریحی
 • زیرمجموعۀ کتب «نیترو» انتشارات پویش اندیشۀ خوارزمی
 • شامل ۶۲ مبحث هوش با پاسخ تشریحی
 • پوشش دهی کامل تمامی مباحث هوش (منطقی، تجسمی، تصویری، مباحثاتی، کلامی و ادبی)
 • دارای درسنامۀ تصویری و آنلاین برای اولین بار در کشور (قابلیّت دسترسی در سایت پویش)
 • مورد استفادۀ تمام گروه‌های سنی به‌ویژه دانش‌آموزان پایۀ ششم و نهم
 • دارای آزمون‌های برگزارشدۀ هوش از سال ۹۶ تا کنون با تحلیل و توضیح کامل
اولین سال نشر 1398
کتاب فارسی تیزهوشان خیلی سبز
نام کامل کتاب

کتاب پرسش های چهار گزینه ای فارسی 9 ام تیزهوشان اثر کاظم غریبی انتشارات خیلی سبز

نویسنده  کاظم غریبی
ناشر انتشارات خیلی سبز
تعداد صفحات ۱۴۷
توضیحات قسمت اول: درسنامه جامع و کامل به طوری که کلیه ی سرفصل های کتاب را شامل میشود

قسمت دوم: پرسش های تشریحی و نمونه سوالات آزمون های ورودی تیزهوشان و نمونه دولتی

قسمت سوم: پرسش های چهارگزینه ای و تست های استاندارد با پاسخ های کاملا تشریحی

 • سوالات در این کتاب ها از آسان به دشوار طبقه بندی مشود.
 • – درسنامه های جامع و کامل
 • – ارائۀ سؤالات آزمون های ورودی تیزهوشان و مدارس برتر
 • – پوشش تمام نکات مهم
 • – بر اساس آخرین تغییرات کتاب درسی
 • – به همراه پاسخ های تشریحی
اولین سال نشر ۱۴۰۰
پا به پا فارسی تیزهوشان پنجم
نام کامل کتاب

پا به پا تیزهوشان جامع پنجم ابتدایی

نویسنده  حسن ربانی، وحید گوران
ناشر انتشارات خوارزمی
تعداد صفحات
توضیحات براساس آخرین تغییرات کتاب های درسی ( طراحی 431 سوال از مباحث جدید )
درسنامه های مناسب ، کامل و هوشمند ، برای تمام درس ها و فصل ها
چیدمان آموزشی و هدفمند 2891 تست معتبر ( برای اولین بار )
درس به درس ، از آسان به سخت با مسیر آموزشی و همگام با کلاس
تمام دروس ” ریاضی ،علوم ، فارسی ، اجتماعی، هدیه های آسمان و قرآن ”
پاسخ نامه ی کاملا تشریحی همراه با توضیحات و نکات ویژه
اولین سال نشر ۱۴۰۰