آکادمی آنلاین تیزلاین، انجمنی از بهترین اساتید ایران را دور هم جمع کرده است تا به بهترین صورت ممکن در کنار دانش آموزان از سراسر ایران باشد.  در طرح آخر هفته های تیزلاینی اساتید آکادمی تیزلاین به طور داوطلبانه شرکت کرده و با برگزاری کلاس ها و آزمون های رایگان در تلاش برای ایجاد فضای نشاط آور و فرصت برابر برای عموم دانش آموزان هستند. به طور کلی آخر هفته ها، سایت تیزلاین پر از خبری های خوب و در جه یک است .

در این هفته دکتر قربانی مولف نامدار تیزهوشان و مدرس علوم تیزهوشان در مراکز  و مدارس برتر علمی تهران، مبحث  بسیار مهم و پایه ای از فیزیک – کمیت شناسی –  را بررسی خواهند کرد.

برای خواندن رزومه دکتر قربانی کافیست اینجا کلیک کنید و برای مشاهده جزییات کلاس های آنلاین دکتر قربانی در دوره های سالانه آکادمی تیزلاین کافیست بر روی لینک زیر کلیک کنید.

کلاس های آنلاین تیزلاین

نحوه ثبت نام در کلاس آنلاین و رایگان آخر هفته های تیزلاین

اگر تیزلاینی هستید نیازی به عضویت در سامانه کلاس های آنلاین نیست فقط کافیست با نام کاربری و رمز عبورتان ورود بزنید و دوره را ثبت نام کنید. اما برای عزیزانی که برای اولین بار می خواهند در کلاس های آنلاین تیزلاین شرکت کنند با دقت ویدیو را از ابتدا تماشا کنند.
راهنمایی ویدیویی نحوه ثبت نام در کلاس آنلاین و رایگان آخر هفته های تیزلاین

نحوه ورود به کلاس آنلاین آخر هفته های تیزلاینی در روز مقرر

نیم ساعت قبل از شروع کلاس با توجه به آموزش این ویدیو، وارد کلاس شوید.

راهنمای ویدیویی نحوه ورود به کلاس آنلاین در روز مقرر