کلاس رایگان هوش منطقی تیزهوشان با دکتر قربانی

آیا می‌خواهید هوش منطقی خود را به اوج برسانید؟ آیا به دنبال آماده‌سازی کامل برای آزمون‌های تیزهوشان در زمینه هوش منطقی هستید؟ با ما در کلاس رایگان هوش منطقی تیزهوشان با دکتر قربانی، بهترین استراتژی‌ها را برای موفقیت در آزمون‌های تیزهوشان تجربه کنید.

 جزییات کلاس رایگان هوش منطقی:

در سال‌های اخیر، آزمون‌های تیزهوشان ششم تا هفتم شامل دو دفترچه با 60 سوال می‌شوند. دفترچه اول، شامل سوالات هوش و خلاقیت با ابعاد مختلف است، در حالی که دفترچه دوم، سوالاتی با تمرکز بر دقت و تمرکز ارائه می‌شود. در بخش مربوط به هوش خلاقیت، سوالات هوش منطقی و تحلیلی با روند افزایشی در سال‌های اخیر مورد توجه قرار گرفته‌اند و به تعدادی بین 8 تا 15 سوال پوشش داده شده‌اند که شامل سوالات چالشی و مهمی می‌باشند. البته برای سال پیشرو، اطلاعات دقیقی درباره تعداد سوالات منطقی در دسترس نیست.

در پایه نهم، سوالات در دو دفترچه طراحی می‌شود. دفترچه اول شامل 50 سوال هوش و خلاقیت است که شامل سوالات مهمی از هوش منطقی نیز می‌شود، در حالی که دفترچه دوم، شامل 75 سوال درسی از مباحث مختلف است.

 محتوای کلاس:

در این همایش، دکتر قربانی به بررسی و تحلیل سوالات چالشی هوش منطقی در آزمون‌های تیزلاین و تیزهوشان می‌پردازد. او به عنوان مولف کتب هوش جامع اسمارتیز و هوش جامع ای کیو، با دانش و تجربه‌اش، راهنمایی‌های ارزشمندی را برای دانش‌آموزان ارائه می‌دهد.

 مخاطبین:

– دانش‌آموزان پایه نهم که به دنبال آماده‌سازی کامل برای آزمون‌های تیزهوشان در زمینه هوش منطقی هستند.

این کلاس رایگان و برای عموم آزاد است. ویدیوهای این دوره پس از برگزاری در یوتیوب آکادمی تیزلاین منتشر خواهند شد. به ما بپیوندید و با مشاوره و راهنمایی‌های دکتر قربانی، به بهترین نتایج در آزمون‌های خود دست پیدا کنید.

تقویم آموزشی کلاس‌های آنلاین تیزهوشان تیزلاین ۱۴۰۲-۱۴۰۳
  • کلیه کلاس‌های پایه چهارم و پنجم ترم دو تیزلاین
  • کلیه کلاس‌های آمادگی تیزهوشان پایه ششم ترم دو
  • کلاس‌های آنلاین تیزهوشان پایه هفتم ترم دو تیزلاین
  • کلاس‌های آنلاین تیزهوشان پایه هشتم ترم دو تیزلاین
  • کلاس‌های آنلاین تیزهوشان پایه نهم ترم دو تیزلاین
کلاس های آنلاین تیزلاین