کلاس رایگان علوم نهم تیزهوشان دکتر قربانی

کلاس رایگان علوم نهم تیزهوشان با دکتر قربانی

آیا شما نیز به دنبال آمادگی کامل برای آزمون‌های تیزهوشان در زمینه علوم هستید؟ ما با کمک دکتر قربانی، مولف برجسته کتب معتبری همچون “سیرتایپاز گاج” و “زیست تیزهوشان”، برای شما کلاس رایگانی در نظر گرفته‌ایم. در این کلاس، به طور جامع به بررسی و تحلیل سوالات چالشی علوم نهم در آزمون‌های تیزلاین و تیزهوشان می‌پردازیم.

 جزییات کلاس کلاس رایگان علوم نهم تیزهوشان:

در دوره‌های اخیر، علوم در آزمون‌های تیزهوشان نقش بسزایی داشته و با ضریب بالایی مواجه شده است. در آزمون تیزهوشان پیشرو، که با نمونه دولتی مشترک شده است، علوم با ضریب سه و پانزده سوال، اهمیت چشمگیری دارد و می‌تواند برگ برنده‌ای برای قبولی در آزمون باشد.

در پایه نهم، سوالات در دو دفترچه طراحی می‌شود. دفترچه اول شامل 50 سوال هوش و خلاقیت است که شامل سوالات مهمی از هوش منطقی نیز می‌شود. دفترچه دوم، 75 سوال درسی شامل مباحث مختلف علوم است.

بودجه بندی ازمون تیزهوشان و نمونه دولتی نهم به دهم

محتوای کلاس رایگان:

در این همایش، دکتر قربانی به بررسی و تحلیل سوالات چالشی علوم نهم در آزمون‌های تیزلاین و تیزهوشان می‌پردازد. او به عنوان مولف کتب معتبری همچون “سیرتایپاز گاج” و “زیست تیزهوشان”، با دانش و تجربه خود، راهنمایی‌های ارزشمندی را برای دانش‌آموزان ارائه می‌دهد.

مخاطبین:

– دانش‌آموزان پایه نهم که به دنبال آماده‌سازی کامل برای آزمون‌های تیزهوشان در زمینه علوم هستند.

کلام پایانی:

این کلاس رایگان و با توجه به اهمیت علوم در آزمون‌های تیزهوشان، دسترسی آزادی به همه دانش‌آموزان فراهم شده است. به ما بپیوندید و با مشاوره و راهنمایی‌های دکتر قربانی، به بهترین نتایج در آزمون‌های خود دست پیدا کنید.

  • کلاس هوش و استعداد نهم ترم دو تیزلاین
  • کلاس علوم تیزهوشان نهم ترم دو تیزلاین
  • کلاس ریاضی تیزهوشان نهم استاد طاری ترم دو تیزلاین
  • کلاس ریاضی تیزهوشان نهم استاد بهرامی جویا ترم دو تیزلاین
  • کلاس هوش منطقی و طبیعی تیزهوشان نهم تیزلاین
  • کلاس تیزهوشان فارسی نهم استاد طالب‌تبار
  • کلاس عربی پیشرفته نهم استاد مجید غلامی
کلاس های آنلاین تیزلاین