همایش هوش و خلاقیت در تیزهوشان استاد بیگدلی و دکتر قربانی

آزمون تیزهوشان به عنوان یک آزمون ورودی معتبر، برای مدارس استعدادهای درخشان برگزار می‌شود و در پایه‌های ششم و نهم اجرا می‌گردد. این آزمون دارای سوالاتی است مربوط به هوش و خلاقیت (استعداد تحلیلی)  که تاکنون در مدارس به دانش‌آموزان آموزش داده نشده است. در پایه ششم تمامی سوالات و  در پایه نهم نیمی از سوالات مرتبط به حوزه‌های هوش و خلاقیت یا استعداد تحلیلی می‌باشند. برای قبولی در این آزمون، داوطلبان نیازمند کسب درصد بالایی در سوالات مرتبط با هوش و خلاقیت هستند.  بنابراین بسیاری از دانش‌آموزان و اولیای عزیز نگران این موضوع هستند که چطور باید این مباحث را برای آمادگی آزمون تیزهوشان مطالعه کنند، از چه منابعی استفاده کنند، چه آزمون‌هایی مناسب تمرین و ارزیابی است و به طور کلی هوش و خلاقیت شامل چه مباحثی است؟

در همایش مشاوره‌ای هوش و خلاقیت برای تیزهوشان، استادان برجسته و مولفان معتبر کتاب‌های تیزهوشان به بررسی عمیق این آزمون و مفاهیم مرتبط خواهند پرداخت. این همایش به دانش‌آموزان راهنمایی‌هایی ارائه می‌دهد تا بتوانند بهترین عملکرد را در سوالات هوش و خلاقیت از خود نشان دهند.

با حضور در همایش مشاوره‌ای هوش و خلاقیت برای تیزهوشان، به دنیایی از امکانات بی‌نظیر برای رشد فرهنگی و تحصیلی فرزندانتان خواهید پیوست. استاد مسعود بیگدلی و دکتر قربانی، دو نفر از برجسته‌ترین متخصصان هوش و خلاقیت، همراه با شما خواهند بود.

آزمون تیزهوشان، دروازه‌ای است به دنیایی از فرصت‌های تحصیلی برجسته. با حضور در این همایش برای پایه‌های ششم و نهم، فرزندان شما از اسرار و تکنیک‌های موفقیت در آزمون هوش و خلاقیت آگاه خواهند شد.

در این همایش مشاوره‌ای، مولفان برتر کتاب‌های آموزشی تیزهوشان و طراحان سوالات آزمون به ارائه نکات مهم در زمینه‌های هوش و خلاقیت پرداخته و به شما راهنمایی خواهند کرد. از محتوای غنی این همایش بهره‌مند شده و دانش‌آموزان را به تمرین‌های هوش و خلاقیت هدایت نمایید.

شما را به ثبت‌نام رایگان در این همایش دعوت می‌کنیم. به راحتی از لینک اختصاصی ثبت‌نام کنید در همایش آنلاین شرکت کرده و به ویدیوی ضبط شده‌ی همایش دسترسی داشته باشید. با مشارکت در این رویداد، راهی پر از دانش و پیشرفت برای فرزندانتان را باز کنید.

نحوه ثبت نام در کلاس تیزهوشان و آنلاین تیزلاین

اگر تیزلاینی هستید نیازی به عضویت در سامانه کلاس های آنلاین نیست فقط کافیست با نام کاربری و رمز عبورتان ورود بزنید و دوره را ثبت نام کنید. اما برای عزیزانی که برای اولین بار می خواهند در کلاس های آنلاین تیزلاین شرکت کنند با دقت ویدیو را از ابتدا تماشا کنند.
راهنمایی ویدیویی نحوه ثبت نام در کلاس تیزهوشان و آنلاین تیزلاین

نحوه ورود به کلاس تیزهوشان و آنلاین تیزلاین در روز مقرر

یک ربع قبل از شروع کلاس با توجه به آموزش این ویدیو، وارد کلاس شوید.
[apa
راهنمای ویدیویی نحوه ورود به کلاس آنلاین در روز مقرر