کلاس رایگان فیزیک دهم ویژه امتحانات دی ماه

استاد کوهگرد، راهنمای شما برای کلاس رایگان فیزیک دهم ویژه امتحانات در حالی که به سرعت به امتحانات دی ماه آماده می‌شوید!

با تدریس استاد کوهگرد، دوره‌ رایگان فیزیک پایه دهم را تجربه کنید. ثبت‌نام رایگان و دسترسی به ویدیو جلسات و جزوات آموزشی این دوره‌ به شما ارائه می‌شود. این جلسات به حل نمونه سوالات امتحانی فیزیک می‌پردازند تا شما را برای امتحانات دی ماه به بهترین شکل آماده کنند.

با موضوعات مهم فیزیک و حل نمونه سوالات امتحانی، این دوره به شما این امکان را می‌دهد که مفاهیم را به خوبی درک کرده و با اعتماد به نفس به امتحانات بپردازید. استفاده از رویکردهای آموزشی حرفه‌ای استاد کوهگرد، این دوره را به یک فرصت بی‌نظیر برای ارتقاء دانش فیزیک تبدیل می‌کند.

آماده به یک سفر پر از دانش و موفقیت باشید. ثبت‌نام کنید و همین حالا با دیدن ویدیو جلسات و مطالعه جزوات، به یک آمادگی کامل برای امتحانات دی ماه دست یابید.

در آکادمی تیزلاین منابع زیادی به صورت آنلاین موجود است که نمونه سوالات و تست های تمرینی امتحانات فیزیک دهم را ارائه می دهد، پس حتما از این منابع نیز استفاده کنید. و اگر با مفهوم یا موضوع خاصی درگیر هستید، در پرسیدن سوال از استاد خود در کلاس دریغ نکنید.
هدف ما این است که به شما کمک کنیم با نزدیک شدن به امتحان فیزیک خود احساس اطمینان و آمادگی داشته باشید و منابع و پشتیبانی لازم برای موفقیت را در اختیار شما قرار دهیم. بنابراین، چه در حال مطالعه برای امتحان در مدرسه باشید یا به دنبال قبولی در مدارس تیزهوشان، نمونه دولتی، المپیاد و کنکور هستید، ما اینجا هستیم تا در هر مرحله به شما کمک کنیم.
پس بیایید شروع کنیم!

محتوای کلاس رایگان فیزیک دهم ویژه امتحانات دی ماه


جمع بندی نکات فیزیک دهم

حل نمونه سوالات دی ماه

رفع اشکال

قبل از ثبت‌نام و ورود به کلاس حتما ویدیوهای راهنمای زیر را با دقت تماشا کنید

نحوه ثبت نام در کلاس تیزهوشان و آنلاین تیزلاین

اگر تیزلاینی هستید نیازی به عضویت در سامانه کلاس های آنلاین نیست فقط کافیست با نام کاربری و رمز عبورتان ورود بزنید و دوره را ثبت نام کنید. اما برای عزیزانی که برای اولین بار می خواهند در کلاس های آنلاین تیزلاین شرکت کنند با دقت ویدیو را از ابتدا تماشا کنند.
راهنمایی ویدیویی نحوه ثبت نام در کلاس تیزهوشان و آنلاین تیزلاین

نحوه ورود به کلاس تیزهوشان و آنلاین تیزلاین در روز مقرر

یک ربع قبل از شروع کلاس با توجه به آموزش این ویدیو، وارد کلاس شوید.
[apa
راهنمای ویدیویی نحوه ورود به کلاس آنلاین در روز مقرر