کلاس رایگان ریاضی هفتم تا نهم ویژه امتحانات دی ماه ۱۴۰۲
با شروع دی ماه، امتحانات نوبت اول شما نیز آغاز می‌شود. با کلاس رایگان ریاضی هفتم تا نهم ویژه امتحانات تیزلاین که منحصراً برای امتحانات دی ماه طراحی شده اند، آمادگی خود را به حداکثر برسانید. ما به سوابق خود افتخار می‌کنیم که به دانش‌آموزان کمک می‌کنیم نه تنها ریاضی را بفهمند، بلکه در امتحانات نیز موفق شوند. در جلسات فشرده امتحان محور کاملا رایگان شرکت کنید، با نمونه سوالات امتحانی گذشته تمرین کنید و بینش ارزشمندی را از مربیان با تجربه ما به دست آورید. با کمک کلاس های رایگان ریاضی ما به جمع دانش آموزان موفقی بپیوندید که در امتحانات خود شرکت کرده اند. سفر شما به سمت موفقیت در امتحان از اینجا شروع می شود!
در آکادمی تیزلاین منابع زیادی به صورت آنلاین موجود است که نمونه سوالات و تست های تمرینی امتحانات ریاضی را ارائه می دهد، پس حتما از این منابع نیز استفاده کنید. و اگر با مفهوم یا موضوع خاصی درگیر هستید، در پرسیدن سوال از استاد خود در کلاس دریغ نکنید.
هدف ما این است که به شما کمک کنیم با نزدیک شدن به امتحان ریاضی خود احساس اطمینان و آمادگی داشته باشید و منابع و پشتیبانی لازم برای موفقیت را در اختیار شما قرار دهیم. بنابراین، چه در حال مطالعه برای امتحان در مدرسه باشید یا به دنبال قبولی در مدارس تیزهوشان، نمونه دولتی، المپیاد و کنکور هستید، ما اینجا هستیم تا در هر مرحله به شما کمک کنیم.
پس بیایید شروع کنیم!

محتوای کلاس رایگان ریاضی هفتم تا نهم ویژه امتحانات دی ماه


جمع بندی نکات ریاضی هفتم، هشتم، نهم

حل نمونه سوالات دی ماه

رفع اشکال

قبل از ثبت‌نام و ورود به کلاس حتما ویدیوهای راهنمای زیر را با دقت تماشا کنید

نحوه ثبت نام در کلاس تیزهوشان و آنلاین تیزلاین

اگر تیزلاینی هستید نیازی به عضویت در سامانه کلاس های آنلاین نیست فقط کافیست با نام کاربری و رمز عبورتان ورود بزنید و دوره را ثبت نام کنید. اما برای عزیزانی که برای اولین بار می خواهند در کلاس های آنلاین تیزلاین شرکت کنند با دقت ویدیو را از ابتدا تماشا کنند.
راهنمایی ویدیویی نحوه ثبت نام در کلاس تیزهوشان و آنلاین تیزلاین

نحوه ورود به کلاس تیزهوشان و آنلاین تیزلاین در روز مقرر

یک ربع قبل از شروع کلاس با توجه به آموزش این ویدیو، وارد کلاس شوید.
[apa
راهنمای ویدیویی نحوه ورود به کلاس آنلاین در روز مقرر