کلاس رایگان علوم هفتم، هشتم ونهم ویژه امتحانات دی
استعداد دانش‌آموزان را با این کلاس رایگان علوم هفتم تا نهم ویژه امتحانات تقویت کنید. این دوره‌ها به شما این امکان را می‌دهند که با تدریس حرفه‌ای و مفید از استاد محمد روستایی، به طور رایگان به ویدیو جلسات دسترسی پیدا کنید. این جلسات شامل حل نمونه سوالات امتحانی علوم برای آمادگی کامل شما برای امتحانات دی ماه می‌شود.
 
با ثبت‌نام رایگان، شما به اطلاعات کامل این دوره دسترسی پیدا خواهید کرد. ویدیو جلسات با کیفیت بالا همراه با جزوات آموزشی به شما ارائه می‌شود تا به بهترین شکل ممکن بتوانید مطالب را درک کرده و آماده امتحانات خود شوید.
 
اگر به دنبال یک راهنمای موثر و کارآمد برای درک کامل مفاهیم علوم و آمادگی بهتر برای امتحانات هستید، این دوره‌های رایگان انتخاب بسیار مناسبی است.
 
ثبت‌نام کنید و راهی مطمئن برای موفقیت در امتحانات دی ماه را آغاز کنید. این فرصت را از دست ندهید!
در آکادمی تیزلاین منابع زیادی به صورت آنلاین موجود است که نمونه سوالات و تست های تمرینی امتحانات علوم را ارائه می دهد، پس حتما از این منابع نیز استفاده کنید. و اگر با مفهوم یا موضوع خاصی درگیر هستید، در پرسیدن سوال از استاد خود در کلاس دریغ نکنید.
هدف ما این است که به شما کمک کنیم با نزدیک شدن به امتحان علوم خود احساس اطمینان و آمادگی داشته باشید و منابع و پشتیبانی لازم برای موفقیت را در اختیار شما قرار دهیم. بنابراین، چه در حال مطالعه برای امتحان در مدرسه باشید یا به دنبال قبولی در مدارس تیزهوشان، نمونه دولتی، المپیاد و کنکور هستید، ما اینجا هستیم تا در هر مرحله به شما کمک کنیم.
پس بیایید شروع کنیم!

محتوای کلاس رایگان علوم هفتم تا نهم ویژه امتحانات دی ماه


جمع بندی نکات علوم هفتم، هشتم، نهم

حل نمونه سوالات دی ماه

رفع اشکال

قبل از ثبت‌نام و ورود به کلاس حتما ویدیوهای راهنمای زیر را با دقت تماشا کنید

نحوه ثبت نام در کلاس تیزهوشان و آنلاین تیزلاین

اگر تیزلاینی هستید نیازی به عضویت در سامانه کلاس های آنلاین نیست فقط کافیست با نام کاربری و رمز عبورتان ورود بزنید و دوره را ثبت نام کنید. اما برای عزیزانی که برای اولین بار می خواهند در کلاس های آنلاین تیزلاین شرکت کنند با دقت ویدیو را از ابتدا تماشا کنند.
راهنمایی ویدیویی نحوه ثبت نام در کلاس تیزهوشان و آنلاین تیزلاین

نحوه ورود به کلاس تیزهوشان و آنلاین تیزلاین در روز مقرر

یک ربع قبل از شروع کلاس با توجه به آموزش این ویدیو، وارد کلاس شوید.
[apa
راهنمای ویدیویی نحوه ورود به کلاس آنلاین در روز مقرر