آکادمی آنلاین تیزلاین، انجمنی از بهترین اساتید ایران را دور هم جمع کرده است تا به بهترین صورت ممکن در کنار دانش آموزان از سراسر ایران باشد. در طرح آخر هفته های تیزلاینی اساتید آکادمی تیزلاین به طور داوطلبانه شرکت کرده و با برگزاری کلاس ها و آزمون های رایگان در تلاش برای ایجاد فضای نشاط آور و فرصت برابر برای عموم دانش آموزان هستند. به طور کلی آخر هفته ها، سایت تیزلاین پر از خبری های خوب و در جه یک است .

در این هفته استاد مسعود بیگدای مولف نامدار تیزهوشان و مدرس هوش و ریاضی مراکز  و مدارس برتر علمی تهران،ریاضی تیزهوشان پایه ششم مبحث الگویابی که یکی از مباحث مهم در هوش ریاضی می باشد را بررسی خواهند کرد.

برای خواندن رزومه استاد مسعود بیگدلی کافیست اینجا کلیک کنید و برای مشاهده جزییات کلاس های آنلاین استاد بیگدلی در دوره های سالانه آکادمی تیزلاین کافیست بر روی لینک زیر کلیک کنید.

کلاس های آنلاین تیزلاین

نحوه ثبت نام در کلاس آنلاین و رایگان آخر هفته های تیزلاین

اگر تیزلاینی هستید نیازی به عضویت در سامانه کلاس های آنلاین نیست فقط کافیست با نام کاربری و رمز عبورتان ورود بزنید و دوره را ثبت نام کنید. اما برای عزیزانی که برای اولین بار می خواهند در کلاس های آنلاین تیزلاین شرکت کنند با دقت ویدیو را از ابتدا تماشا کنند.
راهنمایی ویدیویی نحوه ثبت نام در کلاس آنلاین و رایگان آخر هفته های تیزلاین

نحوه ورود به کلاس آنلاین آخر هفته های تیزلاینی در روز مقرر

نیم ساعت قبل از شروع کلاس با توجه به آموزش این ویدیو، وارد کلاس شوید.

راهنمای ویدیویی نحوه ورود به کلاس آنلاین در روز مقرر