کلاس رایگان شب امتحانی عربی هفتم تا نهم
به کلاس رایگان شب امتحانی عربی هفتم تا نهم برای آمادگی امتحان خرداد ماه خوش آمدید!
این دوره با ارائه مطالب جمعبندی‌شده و نکات مهم امتحانی که برای آماده شدن موثر نیاز دارید، به شما کمک می کند تا در امتحان خرداد ماه خود موفق شوید.
چه به این درس تسلط کامل داشته باشید و چه یک دانش آموزی یاشید که تا الان برای این درس به خوبی مطالعه نداشتید اما به دنبال بهبود دانش خود هستید، این دوره مطالب ارزشمند و نکات کلیدی مهمی را در اختیار شما قرار می دهد تا به موفقیت شما کمک کند.

در طول دوره، ما طیف وسیعی از موضوعات مرتبط با آمادگی برای امتحان عربی را پوشش خواهیم داد، از جمله مرور نکات مهم قواعد و ترجمه، تمرین نمونه سوالات امتحانی. این می تواند به شما کمک کند تا متوجه شوید که احتمالاً با چه نوع سؤالاتی در امتحان مواجه خواهید شد و همچنین می تواند به شما در شناسایی زمینه هایی که نیاز به تمرین بیشتری دارید کمک کند.

در آکادمی تیزلاین منابع زیادی به صورت آنلاین موجود است که نمونه سوالات و تست های تمرینی امتحانات عربی را ارائه می دهد، پس حتما از این منابع نیز استفاده کنید. و اگر با مفهوم یا موضوع خاصی درگیر هستید، در پرسیدن سوال از استاد خود در کلاس دریغ نکنید.
هدف ما این است که به شما کمک کنیم با نزدیک شدن به امتحان عربی خود احساس اطمینان و آمادگی داشته باشید و منابع و پشتیبانی لازم برای موفقیت را در اختیار شما قرار دهیم. بنابراین، چه در حال مطالعه برای امتحان در مدرسه باشید یا به دنبال قبولی در مدارس تیزهوشان، نمونه دولتی، المپیاد و کنکور هستید، ما اینجا هستیم تا در هر مرحله به شما کمک کنیم.
پس بیایید شروع کنیم!

محتوای کلاس رایگان عربی دهم


نکات قواعد و لغات عربی هفتم، هشتم، نهم

مرور نکات ویژه و مطالب مهم عربی

حل نمونه سوالات امتحانی

رفع اشکال

قبل از ثبت‌نام و ورود به کلاس حتما ویدیوهای راهنمای زیر را با دقت تماشا کنید

نحوه ثبت نام در کلاس تیزهوشان و آنلاین تیزلاین

اگر تیزلاینی هستید نیازی به عضویت در سامانه کلاس های آنلاین نیست فقط کافیست با نام کاربری و رمز عبورتان ورود بزنید و دوره را ثبت نام کنید. اما برای عزیزانی که برای اولین بار می خواهند در کلاس های آنلاین تیزلاین شرکت کنند با دقت ویدیو را از ابتدا تماشا کنند.
راهنمایی ویدیویی نحوه ثبت نام در کلاس تیزهوشان و آنلاین تیزلاین

نحوه ورود به کلاس تیزهوشان و آنلاین تیزلاین در روز مقرر

یک ربع قبل از شروع کلاس با توجه به آموزش این ویدیو، وارد کلاس شوید.
[apa
راهنمای ویدیویی نحوه ورود به کلاس آنلاین در روز مقرر