همایش مشاوره ای: اهمیت برنامه ریزی و نوع مطالعه در آزمون تیزهوشان با سخنرانی دکتر علیرضا نعمت زاده

شاید خیلی از شما اطلاعات زیادی از اهمیت برنامه ریزی و نوع مطالعه در آزمون تیزهوشان نداشته باشید. زندگی بر اساس یک برنامه از پیش تعیین شده، راندمان شما را افزایش می دهد، نتایج شما را بهتر می کند و باعث می شود که از زیستن لذت بیشتری تجربه کنید. شاید با خود بگویید بسیاری از مردم در تلاش اند و هیچ گونه برنامه ریزی ندارند ولی نتایج خوبی نیز کسب می کنند. بله درست است اما با چه بهایی؟ عموما این دسته از افراد استرس و تنش بسیاری را تجربه می‌کنند که از جمله عوارض جانبی داشتن زندگی بدون برنامه است. برنامه ریزی و زندگی مبتنی بر برنامه یک نوع سبک زندگی است که ارزش زمان گذاشتن و سرمایه گذاری کردن را به طور حتم دارد.

شاید در مقالات و کتاب های  مختلف، مطالب متفاوتی در حوزه برنامه ریزی نوشته شده باشد چراکه برنامه ریزی از جمله موضوعاتی است که افرادی که در زمینه رشد فردی فعالیت می‌کنند نظریه ها، ایده ها و برنامه های مختلفی در مورد آن دارند. اما وقتی صحبت از برنامه ریزی می شود بسیاری به اشتباه فکر می کنند که باید ساعت های خود را به صورت دقیق بلوک بندی کرد به طوری که هیچ خللی در آن وجود نداشته باشد به عبارتی کاری دقیقا در ساعت مشخص شده شروع و پایان یابد درست مانند برنامه هفتگی در دوران مدرسه که زنگ اول، زنگ دوم و … و با همین برنامه جلو بروند. همین حس و همین فکر باعث می شود که ما اندکی احساس محدودیت کنیم  و این احساس محدودیت قطعا آزار دهنده است. اما حقیت این است که برنامه ریزی باید ما را به جلو هل دهد و ما را به سمت نتایج خوب هدایت کند نه اینکه ما را محدود کند و باعث ایجاد حس ناخوشایند شود.

مطمئنا بسیاری از افرادی که برنامه ریزی ندارند و تا به حال سراغ آن نرفته اند و یا حتی اگر امتحانش کرند بعد از مدت کوتاهی برنامه ریزی را رها کردند به این خاطر بوده است که احساس محدودیت داشته اند اما در این همایش مشاوره‌ای رایگان خواهید فهمید که برنامه ریزی  به معنای محدود کردن خودمان نیست بلکه به این معنا است که زمان را قبل از اینکه به ما برسد برای آن تعیین و تکلیف کرده باشیم و در آن زمان هم کارمان را انجام دهیم.

همایش مشاوره ای اهمیت برنامه ریزی و نوع مطالعه در آزمون تیزهوشان مناسب چه افرادی است؟

اگه دانش آموز پایه ابتدایی یا متوسطه هستی

اگه راجع‌به برنامه ریزی و اصولش چیزی نمی‌دونی

اگه از مطالعه زیاد خسته شدی

اگه مطالعه داری اما نتیجه دلخواهتو نمیگیری

اگه آزمون مهمی مثل تیزهوشان، نمونه دولتی، المپیاد و … پیش رو داری

اگه نمی‌دونی چطور باید برای آزمون مهمی مثل تیزهوشان مطالعه داشته باشی

اگه استرس شروع سال تحصیلی رو داری و میخوای امسال رو قوی و اصولی شروع کنی

اگه میخوای با روش مطالعه درست آشنا شی

بهت پیشنهاد می کنیم این همایش رو به هیچ وجه از دست نده تو این همایش دکتر علیرضا نعمت زاده از مشاورین ارشد آکادمی تیزلاین و مشاور برگزیده صدا و سیما قراره در مورد موضوعات زیر صحبت کنند.

موضوعات همایش مشاوره ای اهمیت برنامه ریزی و نوع مطالعه در آزمون تیزهوشان

اهمیت برنامه ریزی

اهمیت روش صحیح مطالعه

چگونگی مطالعه برای تیزهوشان

چگونگی نکته برداری و مطالعه دقیق منابع مختلف

برای مشاهده دیگر همایش های مشاوره‌ای آکادمی تیزلاین با موضوعات متنوع ویژه دانش آموزان و والدین عزیز کافی ست اینجا کلیک کنید

چطور در همایش مشاوره ای اهمیت برنامه ریزی و نوع مطالعه در آزمون تیزهوشان شرکت کنیم؟

و خبر خوب اینه که برای همه کاملا رایگان هست و نیازی به نصب هیچ برنامه ای  نیست کافیه وارد لینک زیر بشید و روی ثبت نام کلیک کنید

اگر تیزلاینی هستید کافیه گزینه ورود رو بزنید و همایش رو وارد پنل کاربریتون کنید و اگر هنوز تیزلاینی نیستید کافیه اطلاعات خودتون رو به درستی وارد کرده و روی عضویت کلیک کنید تا دوره به پنل کاربری مخصوص شما اضافه بشه.

کلام آخر

قطعا داشتن نقشه راه و مسیر یکی از ارکان مهم موفقیت در هر زمینه ای هست. برای یک مسابقه ماراتن گونه ای چون تیزهوشان که لازم هست ماه ها تلاش و کوشش شود داشتن یک برنامه و اصول می تواند به ما خیلی کمک کند و ما را از مطالعه هیجانی ویا افت های مطالعه دور کند تا با یک مطالعه اصولی و پیوسته مطالب را کار و در نهایت جمع بندی کنیم. اصول مطالعه برای تیزهوشان با توجه به وجود تیپ های مختلف سوالات و مطالب بسیار  با کنکور و مطالب مدرسه متفاوت است برای این دانستن روش مطالعه می تواند بسیار کمک کننده باشد. دکتر علیرضا نعمت زاده پس از سالیان سال فعالیت آموزشی در این همایش مشاوره ای به شما اصول مطالعه را ارایه خواهند داد.