آکادمی تیزلاین با افتخار به دانش آموز باهوش تیزلاینی، المیرا حافظی کسب مدال برنز در المپیاد بین المللی علوم اسیایی وندا را تبریک می گوید.

وندا یک مسابقه بین المللی علمی است که هر ساله در سراسر جهان برگزار می شود. این موضوع بر توانایی دانش آموز در تفکر منتقدانه و خلاقانه برای جدا کردن اطلاعات پنهان برای حل سوالات، متمرکز است.

وندا برای دانش آموزان پایه 3 تا پایه 10 است. طبق برنامه درسی مدارس علوم تجربی سنگاپور دنبال می شود و دانش آموزان را بر اساس سطح محتوایی که آموخته اند، آزمایش می کند. این امر به شرکت کنندگان این امکان را می دهد تا در مقایسه با  المپیادهای اصلی بعدی، از آنجا که با برخی از سوالات آشنا هستند، بهتر عمل کنند.

با استانداردهای واقع بینانه و بالا ، المپیادهای Vanda قصد دارد دانش آموزان بیشتری را در المپیاد علوم قرار دهد و عشق آنها را به علم بیشتر کند. این به آنها کمک می کند تا در علوم مدرسه و همچنین مهارت های تفکر در مراتب بالاتر  پیشرفت کنند.

آکادمی تیزلاین مفتخر است با به کارگیری بهترین متود های آموزشی با برترین اساتید تیزهوشانی و المپیادی و همچنین تیم حرفه ای مشاوره به سرپرستی دکتر علیرضا نعمت زاده شما را در مسیر ترقی و موفقیت همراهی کند.

کلاس های آنلاین تیزلاین