آکادمی تیزلاین با افتخار به دانش آموز باهوش تیزلاینی، فرید طالبی کسب مدال برنز در المپیاد بین المللی ریاضی اسیایی ساسمو و المپیاد بین المللی علوم وندا را تبریک می گوید.

ساسمو (SASMO) یک مسابقه المپیاد ریاضی است که نه تنها دانش آموزان درخشان را جذب می‌کند بلکه با هدف ایجاد اعتماد به نفس برای همه دانش آموزان از پایه دوم تا پایه دهم هر ساله برگزار می‌شود.

این المپیاد به گونه ای طراحی شده است که هر دانش آموز را به ریاضیات علاقه مند می کند. سوالات المپیاد SASMO منطبق با برنامه تحصیلی مدرسه با تمرکز زیاد بر مسائل محاسباتی غیرروتین است که  به دانش آموزان کمک می کند تا خود را برای آزمون PSLE و O-Level آماده کنند.

همه برندگان مدال طلا ، نقره و برنز در المپیاد SASMO 2020 واجد شرایط  شرکت در SIMOC (چالش المپیاد بین المللی ریاضیات سنگاپور) ، STEAM AHEAD-IJMO (المپیاد بین المللی ریاضی نوجوانان (IJMO) و AIMO (المپیاد بین المللی ریاضی آسیا) هستند .

وندا یک مسابقه بین المللی علمی است که هر ساله در سراسر جهان برگزار می شود. این موضوع بر توانایی دانش آموز در تفکر منتقدانه و خلاقانه برای جدا کردن اطلاعات پنهان برای حل سوالات، متمرکز است.

وندا برای دانش آموزان پایه 3 تا پایه 10 است. طبق برنامه درسی مدارس علوم تجربی سنگاپور دنبال می شود و دانش آموزان را بر اساس سطح محتوایی که آموخته اند، آزمایش می کند. این امر به شرکت کنندگان این امکان را می دهد تا در مقایسه با  المپیادهای اصلی بعدی، از آنجا که با برخی از سوالات آشنا هستند، بهتر عمل کنند.

با استانداردهای واقع بینانه و بالا ، المپیادهای Vanda قصد دارد دانش آموزان بیشتری را در المپیاد علوم قرار دهد و عشق آنها را به علم بیشتر کند. این به آنها کمک می کند تا در علوم مدرسه و همچنین مهارت های تفکر در مراتب بالاتر  پیشرفت کنند.

آکادمی تیزلاین مفتخر است با به کارگیری بهترین متود های آموزشی با برترین اساتید تیزهوشانی و المپیادی و همچنین تیم حرفه ای مشاوره به سرپرستی دکتر علیرضا نعمت زاده شما را در مسیر ترقی و موفقیت همراهی کند.

کلاس های آنلاین تیزلاین