آکادمی تیزلاین با افتخار به دانش آموز باهوش تیزلاینی، محمد حمزه رشیدی کسب مدال برنز در المپیاد بین المللی اسیایی ساسمو را تبریک می گوید

ساسمو (SASMO) یک مسابقه المپیاد ریاضی است که نه تنها دانش آموزان درخشان را جذب می‌کند بلکه با هدف ایجاد اعتماد به نفس برای همه دانش آموزان از پایه دوم تا پایه دهم هر ساله برگزار می‌شود.

این المپیاد به گونه ای طراحی شده است که هر دانش آموز را به ریاضیات علاقه مند می کند. سوالات المپیاد SASMO منطبق با برنامه تحصیلی مدرسه با تمرکز زیاد بر مسائل محاسباتی غیرروتین است که  به دانش آموزان کمک می کند تا خود را برای آزمون PSLE و O-Level آماده کنند.

همه برندگان مدال طلا ، نقره و برنز در المپیاد SASMO 2020 واجد شرایط  شرکت در SIMOC (چالش المپیاد بین المللی ریاضیات سنگاپور) ، STEAM AHEAD-IJMO (المپیاد بین المللی ریاضی نوجوانان (IJMO) و AIMO (المپیاد بین المللی ریاضی آسیا) هستند .

آکادمی تیزلاین مفتخر است با به کارگیری بهترین متود های آموزشی با برترین اساتید تیزهوشانی و المپیادی و همچنین تیم حرفه ای مشاوره به سرپرستی دکتر علیرضا نعمت زاده شما را در مسیر ترقی و موفقیت همراهی کند.

کلاس های آنلاین تیزلاین