مأموریت مشاوره تحصیلی این است که با ایجاد برنامه های آموزشی منطقی که با اهداف زندگی دانش‌آموزان سازگار است، در رشد و پیشرفت دانش آموزان کمک کند. این یک روند مداوم و سازگار است که بر اساس تماس‌های شخصی مکرر و هدفمند بین مشاور و دانش آموز بنا می شود. مشاوره تحصیلی موثر ، سنگ بنای اصلی رسیدن به موفقیت تحصیلی است. اگر دانش آموزان به درستی راهنمایی و مشاوره نشوند، برنامه های عالی تحصیلی نتیجه نهایی مطلوبی نخواهند داشت. به عنوان یک آکادمی آموزشی برای پایه های مختلف، بخشی از مأموریت ما این است که وقتی دانش آموزانمان با موارد بسیاری درگیر هستند از آنها به طور جدی و هدفمند پشتیبانی کنیم . بنابراین، مشاوره تحصیلی باعث پیشرفت کلی دانش آموز می شود و مشاور یک تصمیم گیرنده منعطف، با انگیزه ، مسئولیت پذیر است و دانش آموز را به تکمیل موفقیت آمیز مقاطع تحصیلی و فارغ التحصیلی تشویق می کند.

آکادمی تیزلاین با کمک تیم مشاوره دکتر علیرضا نعمت زاده در کنار شماست تا از شما دانش آموزانی موفق بسازد که در مسیر موفقیت با اعتماد به نفس، با برنامه و صرف زمان و هزینه کم، قدم بر می دارید.

دکتر علیرضا نعمت زاده( دکتر روانشناسی سلامت، مدرس دوره های موفقیت تحصیلی، مشاور تحصیلی صدا وسیما و مراکز برتر و مدیر موسسه مشاوره تحصیلی دکتر نعمت زاده) خدمات مشاوره ای ویژه ای را در قالب یک پکیج کامل برای شما دانش آموزان تیزلاینی فراهم آورده که شما با انتخاب هر کدام از طرح های این پکیج ( برنزی، نقره ای ، طلایی ) از امکانات و خدمات منحصر به فرد آن بهره مند می‌شوید.

تیزلاین در کنار آموزش و آزمون در سال های اخیر به طور جدی مسأله مشاوره را با حضور اساتید متخصص و با سر گروهی دکتر علیرضا نعمت زاده ادامه داده و در این بین بیش از ۳۰ همایش تخصصی در سال های اخیر برگزار کرده که فرآیند آن در سال آموزشی حاضر اشاره می شود.

  • همایش های مشاوره ای: دوره جامع موفقیت تحصیلی ( ده همایش منظم ) با هدف آموزش نقشه راه ،روش مطالعه،کسب مهارت آزمون، تکنیک های جمع بندی، تکنیک های مدیریت جلسه آزمون و …. با موضوعات  و تاریخ های برگزاری مشخص ارائه می‌شود.  هزینه این دوره برای عموم 500 هزار و برای تیزلاینی ها رایگان است ( دریافت کد رایگان ساز از واتساپ الو تیزلاین)
  • سایر همایش ها: جلسات مشاوره ای متفرقه با اساتید آکادمی تیزلاین و اساتید مدعو که هر ازچند گاهی برگزار می شود
  • جلسات خصوصی تصویری و تک نفره با طرح موضوع از قبل و ارایه راهکاری های عملی
  • طرح ماهانه ویژه ارایه برنامه درسی شخصی سازی شده با متد ویژه و زیر نظر گرفتن دانش آموز به مدت یک ماه
در ماه های نزدیک به آزمون قطعا نکات مشاوره ای ارزش  و جایگاه ویژه ای دارد که بتوانید تلاش های خودتان را هدفمند کنید.
برای ثبت نام در همایش  می توانید وارد سایت تیزلاین شده بخش کلاس‌های آنلاین و جلسات مشاوره به وقت تیزلاین را انتخاب نمائید و برای طرح جلسه ای و ماهانه در واتساپ به شماره 09333840202  پیام دهید.