مأموریت مشاوره تحصیلی این است که با ایجاد برنامه های آموزشی منطقی که با اهداف زندگی دانش‌آموزان سازگار است، در رشد و پیشرفت دانش آموزان کمک کند. این یک روند مداوم و سازگار است که بر اساس تماس‌های شخصی مکرر و هدفمند بین مشاور و دانش آموز بنا می شود. مشاوره تحصیلی موثر ، سنگ بنای اصلی رسیدن به موفقیت تحصیلی است. اگر دانش آموزان به درستی راهنمایی و مشاوره نشوند، برنامه های عالی تحصیلی نتیجه نهایی مطلوبی نخواهند داشت. به عنوان یک آکادمی آموزشی برای پایه های مختلف، بخشی از مأموریت ما این است که وقتی دانش آموزانمان با موارد بسیاری درگیر هستند از آنها به طور جدی و هدفمند پشتیبانی کنیم . بنابراین، مشاوره تحصیلی باعث پیشرفت کلی دانش آموز می شود و مشاور یک تصمیم گیرنده منعطف، با انگیزه ، مسئولیت پذیر است و دانش آموز را به تکمیل موفقیت آمیز مقاطع تحصیلی و فارغ التحصیلی تشویق می کند.

آکادمی تیزلاین با کمک تیم مشاوره دکتر علیرضا نعمت زاده در کنار شماست تا از شما دانش آموزانی موفق بسازد که در مسیر موفقیت با اعتماد به نفس، با برنامه و صرف زمان و هزینه کم، قدم بر می دارید.

دکتر علیرضا نعمت زاده( دکتر روانشناسی سلامت، مدرس دوره های موفقیت تحصیلی، مشاور تحصیلی صدا وسیما و مراکز برتر و مدیر موسسه مشاوره تحصیلی دکتر نعمت زاده) خدمات مشاوره ای ویژه ای را در قالب یک پکیج کامل برای شما دانش آموزان تیزلاینی فراهم آورده که شما با انتخاب هر کدام از طرح های این پکیج ( برنزی، نقره ای ، طلایی ) از امکانات و خدمات منحصر به فرد آن بهره مند می‌شوید.

جزییات این پکیج را می توانید از طریق لینک زیر مشاهده فرمایید

جهت هماهنگي وقت مشاوره در واتساپ به شماره 09333840202 پيامك دهيد.

سوالی دارید؟ از راه های زیر با ما در تماس باشید