مینی دوره جمعبندی پایه هشتم تیزلاین

چرا مینی دوره جمعبندی پایه هشتم تیزلاین؟


در مینی دوره جمعبندی پایه هشتم تیزلاین می‌توانید پس از چند ماه دوری برای سال تحصیلی جدید، خود را آماده کنید و قوی شروع کنید به ویژه داوطلبان آزمون تیزهوشان نهم به دهم.  چه تابستان را به استراحت گذرانده باشید و چه به دنبال کردن برنامه‌هایتان با کلاس‌های آنلاین ترم تابستان تیزلاین پرداخته باشید؛ در هر حال انتقال به روال عادی هفته مدرسه می تواند یک چالش باشد. از این گذشته، معلمان اغلب از دانش آموزان انتظار دارند آنچه را که در سال گذشته آموزش داده شده است، به خاطرداشته باشند. ممکن است بعد از قطع ارتباط با مطالعه در طول تعطیلات، همه چیز کمرنگ شده باشد. ممکن است موضوعات خاصی داشته باشید که در آنها ضعیف تر هستید. و زمانی در طول سال گذشته، آرزو می کردید که ای کاش زمان بیشتری برای درک عمیق آن مفاهیم داشتید. بنابراین بسیار مفید است که بر پایه سال گذشته مخصوصا در درس‌های اصلی مانند ریاضی و علوم مرور داشته باشید.

شما مجبور نیستید ساعت های طولانی مطالعه کنید. این می تواند به سادگی مرور موضوعاتی باشد که مطالعه کرده اید و خلاصه کتاب هایی که سال گذشته خوانده اید. یک تجدید سریع ذهن شما را برای مطالعه آماده می کند و هفته های اول را آسان تر می کند، زیرا می توانید آنها را ادامه پیشرفت بدانید.


فرایند آموزشی این مینی دوره به چه صورتی هست ؟


در این دوره ابتدا 150 سوال برگزیده در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد که تا 3 مهر می توانند این سوالات را بررسی و نقاط ضعف و قدرت خود را شناسایی کنند و سپس در کلاس ها و آزمون ها شرکت کنند.

برای دریافت این سوالات کافیه پس از ثبت نام پیوست های دوره را بررسی کنید. برای هر مبحث تعداد تست مشخص شده و زمان پیشنهادی که باید به میزان تاکیده شده مطالعه شود .

آزمون ها از تاریخ 3 مهر شروع می شود و روزانه یک آزمون برگزار می شود

آزمون شماره یک: هندسه هشتم

آزمون شماره دو: زیست شناسی هشتم

آزمون شماره سه: شیمی و فیزیک هشتم

آزمون شماره چهار: جبر هشتم

این آزمون ها از تاریخ دو مهر در بخش آزمون های سایت آکادمی تیزلاین قابل ثبت نام خواهد بود.

کلاسها:در طی چهار جلسه خواهد بود

جلسه اول: 4 مهر ساعت 20 استاد طاری: هندسه هشتم

جلسه دوم: 5 مهر ساعت 20 دکتر قربانی : زیست هشتم

جلسه سوم: 6 مهر ساعت 20 دکتر قربانی : شیمی و فیزیک هشتم

جلسه چهارم: 7 مهر استاد فرزاد تندرو جبر هشتم

این دوره رایگان بوده و مناسب دانش آموزان نهم است.

نحوه ثبت نام در مینی دوره جمعبندی ریاضی و علوم هشتم

کلاس های آنلاین تیزلاین

نحوه ثبت نام در کلاس تیزهوشان و آنلاین تیزلاین

اگر تیزلاینی هستید نیازی به عضویت در سامانه کلاس های آنلاین نیست فقط کافیست با نام کاربری و رمز عبورتان ورود بزنید و دوره را ثبت نام کنید. اما برای عزیزانی که برای اولین بار می خواهند در کلاس های آنلاین تیزلاین شرکت کنند با دقت ویدیو را از ابتدا تماشا کنند.
راهنمایی ویدیویی نحوه ثبت نام در کلاس تیزهوشان و آنلاین تیزلاین