آکادمی تیزلاین همایش مشاوره تیزهوشان و رایگان دیگر برای اولیا محترم و دانش آموزان پایه های چهارم تا نهم با سخنرانی دکتر نعمت زاده برگزار می کند

همایش مشاوره تیزهوشان: راهکارهای کنترل و کاهش آسیب های روانی در دوران آمادگی برای آزمون تیزهوشان

موضوع همایش مشاوره تیزهوشان

آزمون تیزهوشان و هر آزمون تحصیلی دیگر می تواند یک سال چالشی و ویژه برای دانش آموزان باشد که در کنار فعالیت های همیشگی مدرسه بار مضاعفی را ایجاد می کند که باید با یک برنامه ریزی درست و دقیق  بر این شرایط غلبه کرد در کنار این وجود ناگواری ها و حوادث در خانواده و یا جامعه می تواند بر بار روانی ایجاد شده بیفزاید قطعا دانستن نکات زیر به شما کمک خواهد کرد تا قدم های دقیق تر و بهتری بردارید و بتوانید کار را به خوبی پیش ببرید.

  • استرس چیست و چگونه ایجاد می شود ؟
  • تفاوت استرس و اضطراب چیست؟
  • چه آسیب های روانی ممکن است در یک شرایط تحصیلی و کاری ویژه ایجاد شود؟
  • چگونه می توان دغدغه ها و ناآرامی های ذهنی ایجاد شده را شناخت و مقابله کرد؟
  • راهکار مواجهه با اخبار ناگوار چیست و چگونه می توان کنترل کرد؟
  • و…..

سخنران همایش مشاوره تیزلاین

در همایش مشاوره تیزهوشان دکتر علیرضا نعمت زاده مشاور با سابقه و با تجربه تیم آکادمی تیزلاین کنار شما خواهند بود

رزومه دکتر نعمت زاده مشاور تیزلاین

زمان برگزاری همایش

همایش مشاوره تیزهوشان در تاریخ چهارشنبه ۱۶ آذر ساعت ۱۷ در فضای اسکای روم برگزار می شود. لازم است شرکت کنندگان یک ربع قبل از شروع همایش در کلاس حاضر باشند.

نحوه ثبت نام در همایش

برای شرکت در این همایش رایگان ابتدا باید از طریق لینک زیر در سایت کلاس های آنلاین تیزلاین ثبت نام کنید. در ادامه ویدیو  راهنمای ثبت نام و نحوه ورود به همایش را می توانید مشاهده کنید.

نحوه ثبت نام در کلاس تیزهوشان و آنلاین تیزلاین

اگر تیزلاینی هستید نیازی به عضویت در سامانه کلاس های آنلاین نیست فقط کافیست با نام کاربری و رمز عبورتان ورود بزنید و دوره را ثبت نام کنید. اما برای عزیزانی که برای اولین بار می خواهند در کلاس های آنلاین تیزلاین شرکت کنند با دقت ویدیو را از ابتدا تماشا کنند.
راهنمایی ویدیویی نحوه ثبت نام در کلاس تیزهوشان و آنلاین تیزلاین