همایش مشاوره پاسخ به ۱۰ سوال اصلی و چالشی سال تیزهوشان
کلاس های آنلاین تیزلاین
در دنیای امروز، تعلیم و تربیت نسل جوان و توانا برای مواجهه با چالش‌های پیچیده جامعه و فرهنگی یکی از مسائل حیاتی به شمار می‌آید. دانش‌آموزان تیزهوش به عنوان افراد با استعداد و توانمندی‌های خاص، به یکی از گروه‌های حساس این نسل تبدیل شده‌اند. در این راستا، همایش مشاوره‌ی تیزهوشان با موضوع “پاسخ به ده سوال اصلی و چالشی در سال تیزهوشان” توسط دکتر قربانی برگزار می‌شود که به دانش‌آموزان پنجم تا نهم و همچنین اولیای دانش‌آموزان فرصتی برای ارتقاء دانش و کاهش دغدغه‌های خود در این زمینه ارائه می‌دهد. در ادامه به برخی از سوالات و موارد مهمی که در این همایش مورد بررسی و بحث قرار خواهد گرفت، پرداخته خواهد شد.
1. **آیا تیزهوشان ثبت نام کنیم؟**
   اگر فرزندتان دارای استعدادها و توانمندی‌های خاصی هستند و شما به دنبال راهنمایی در تربیت و توسعه آن‌ها هستید، مشارکت در این همایش توصیه می‌شود. این همایش به عنوان یک فرصت عالی برای ارتقاء دانش و تجربه والدین و دانش‌آموزان در زمینه تیزهوشی شناخته می‌شود.
2. **از چه پایه هایی می‌توان در تیزهوشان شرکت کرد؟**
   همایش ما برای دانش‌آموزان پنجم تا نهم و همچنین والدین و مربیان آن‌ها مناسب است.
3. **منابع و مسیر مطالعاتی چگونه باید باشد؟**
   دکتر قربانی در این همایش به شما راهنمایی‌های ارزشمندی در خصوص منابع و مسیرهای مطالعاتی مناسب برای داوطلبان آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم خواهد داد.
4. **نحوه برگزاری و زمان برگزاری و اعلام نتایج**
   این همایش به صورت آنلاین برگزار شده است. پس از ثبت‌نام رایگان در وبسایت از طریق لینک زیر، ویدیوی ضبط شده از جلسه در پنل کاربری شما قرار می‌گیرد.

در این همایش، با مسائل مهم و چالشی مرتبط با تیزهوشان آشنا شده و راهکارهای مفیدی برای پیشرفت آن‌ها در مسیر تحصیلی و شغلی خود خواهید یافت. به عنوان والدین یا دانش‌آموزان، این فرصت را از دست ندهید و در این همایش شرکت کنید تا از تجربیات ارزشمند دکتر قربانی بهره‌مند شوید.

ویدیو زیر بخشی از همایش مشاوره‌ی تیزهوشان دکتر قربانی است.