کلاس المپیاد فیزیک سطح یک ۱۴۰۲ تیزلاین
کلاس المپیاد فیزیک سطح دو ۱۴۰۲ تیزلاین
کلاس های آنلاین تیزلاین

کلاس المپیاد فیزیک در آکادمی تیزلاین


آکادمی تیزلاین انجمنی از افراد متخصص و با تجربه است که علاوه بر داشتن دانش، تجربه کافی نیز در حوزه آموزش دارند بنابراین سیاست گذاری فعالیت های آموزشی این مجموعه هدفمند و بر حسب نیاز کاربران طراحی شده است. قطعا کلاس‌های خارج از چهارچوب محتوای آموزشی مدارس می تواند باعث شکوفایی استعداد ها و شناسایی علایق شود. آکادمی تیزلاین علاوه بر ارایه برنامه مدون برای دروس رسمی مدارس، برنامه جالب و ویژه ای برای کلاس ها فرادرس همچون المپیاد ها، دوره های دانش افزایی، دوره های زبان و …. برگزار می‌کند.

دوره های المپیاد آکادمی تیزلاین


بیایید با چند اتفاق و نگاه معروف راجع به شرکت در المپیاد شروع کنیم.
نگاه افرادی که شرکت نکرده اند:
اغلب افرادی که در المپیاد ها شرکت نکرده اند با خود می گویند کاش فرصتی ایجاد میشد تا در این مسابقات شرکت می کردم و برایشان همیشه جالب است که بدانند یک دانش‌آموز المپیادی چه مسیری را طی می کند.
نگاه افرادی که شرکت می کنند ولی نتیجه نگرفته اند:
کاش فرصت بیشتری برای مطالعه داشتن و به نتیجه می رسیدند و می توانستند زودتر برنامه ریزی کنند و البته نگران کنکور خود نیز هستند و می‌گویند این المپیاد من را از کنکور نیز دور کرد.

نگاه افرادی که در المپیاد تجربه موفقی داشتند:
چه خوب شد زودتر شروع کردم و در کنار مطالعه دروس مدرسه ام المپیاد مورد علاقه ام را انتخاب و به نتیجه رساندم و حتی اگر نتیجه نمی گرفتم هم نگران کنکورم نبودم چون دروس مدرسه ام رو به خوبی خوانده بودم.

چرا بهتراست در کلاس المپیاد فیزیک شرکت کرد؟


دوره های آموزشی مدارس و کتاب ها چندان عمیق نبوده و مطالب را سطحی بیان می کند بنابراین تجربه حضور در یک دوره ای که مطلبی را عمیق تر و جدی تر کار می کنید می تواند بسیار جالب باشد.
قطعا شناخت اینکه به چه رشته ای علاقه دارید زمانی اتفاق می افتد که آن رشته و مطالب و مفاهیم را عمیق تر تجربه کرده و تا حدی آموخته باشید. برای مثال با شرکت در کلاس المپیاد فیزیک می توانید متوجه شوید آیا توهم علاقه به فیزیک دارید یا نه واقعا به فیزیک و مفاهیم جدی آن علاقه دارید.
آشنایی با مفاهیم کلی و بنیادی و رئوس دروسی که قرار هست در آینده با ورود با رشته های مرتبط با درس المپیادی که انتخاب کردید برای مثال شما اگر در المپیاد فیزیک شرکت کنید با مباحثی چون مکانیک کلاسیک،  الکترومغناطیس، سیالات، نورشناسی و…. آشنا می شوید.
اگر موفق به کسب نتیجه نهایی شوید از مزایا بسیار ویژه این دوره ها بهره مند می‌شوید و یک رزومه بسیار جدی برای شما خواهد بود.
و البته که با شرکت در کلاس المپیاد فیزیک شما تجربه این دوره ها را خواهید داشت و هرگز نگاه غریبه ای و شاید با حسرت به این مسئله نخواهید داشت.

برنامه آکادمی تیزلاین برای المپیاد ها چیست؟


براساس تجربه شخصی موفق و ناموفق موسسین و اساتید آکادمی تیزلاین و نیز مطالعات انجام شده در حوزه المپیاد برنامه بسیار منظم و دقیقی برای المپیاد ارایه شده است.
در آکادمی تیزلاین برنامه های حضور در المپیاد های آسیایی از پنجم و ششم و برای المپیادهای ایرانی از هفتم شروع می شود علت این مسئله این هست که دانش آموزان به موقع و با خیال راحت در دوره ها شرکت کنند و بدور از استرس آزمون بتوانند علایق خود را شناسایی کنند و نیز با یک برنامه مناسب در زمان آزمون (پایه دهم) موفقیت را کسب کنند و اگر احیانا نتیجه لازم کسب نشد فرصت کافی برای آماده شدن جهت کنکور را داشته باشند.

سطح اول کلاس المپیاد فیزیک آکادمی تیزلاین:
در پانزده جلسه برگزار می شود و تقریبا اغلب رئوس المپیاد فیزیک را دارد و مطالب در سطح اولیه معرفی می شود و دانش آموز با شرکت در این دوره ها یک دید کلی و مناسب نسبت به این درس پیدا می کند و می تواند علاقه خود را محک جدی بزند که آیا این درس را برای سطح المپیاد دوست دارد یا خیر!
این دوره مناسب هفتمی ها و هشتمی ها و همچنین نهمی ها هست که این درس را خیلی جدی نخوانده اند.

سطح دوم کلاس المپیاد فیزیک آکادمی تیزلاین:
در بیست جلسه برگزار می شود و منطبق بر کتاب های رفرنس المپیاد است که در این دوره با مباحث مهم آشنا می شوید و قدم به قدم آماده تست زنی و تکرار و تمرین می شوید
این دوره مناسب هشتمی ها و نهمی ها با سطح دانش بالا ، دهمی ها و افرادی هست که سطح یک را گذرانده اند.

سطح سه المپیاد فیزیک آکادمی تیزلاین:
در سی جلسه برگزار می شود و این دوره تست زنی و تکرار و تمرین برای حضور در آزمون است.
نهمی ها، دهمی ها و یازدهمی ها این دوره را ازدست ندهند یا افرادی که سطح یک و دو را گذرانده اند.

مدرسین دوره های المپیاد آکادمی تیزلاین:
تمامی مدرسین این دوره ها از افراد با سطح و عیار علمی بالا و با تجربه کافی انتخاب شده که همراهان عزیز بتوانند یک تجربه خوبی را از آموزش مفهومی و عمیق داشته باشند برای مطالعه رزومه مدرس کلاس المپیاد فیزیک تیزلاین بر روی لینک زیر کلیک کنید

ویژگی کلاس های آنلاین تیزلاین


حضور همزمان و زنده استاد و دانش آموز جهت افزایش یادگیری
پخش تصویر و صدای استاد با کیفیت بسیار بالا
پخش تخته مجازی محل نوشتن استاد
پخش تصاویر و مطالب مد نظر استاد
امکان پخش تصویر و صدای دانش آموز با نظر استاد
امکان پرسش سوال به صورت نوشتاری در چت باکس
استفاده از نظرسنجی جهت پاسخ دهی به سوالات بدون دیدن پاسخ دیگران
بررسی نتایج نظرسنجی توسط استاد و تکرار مطلب
مشارکت لحظه به لحظه دانش آموز در جریان کلاس آنلاین تیزهوشان
شما هیچ لحظه ای را در تیزلاین از دست نمی دهید

شما هیچ لحظه ای را در تیزلاین از دست نمی دهید حتی اگر غایب باشید
مشاهده چندین باره بازپخش از پنل کاربری کلاسی در هر زمان در طول سال تحصیلی تا پایان خرداد
ارائه ویدیو های با حجم و کیفیت مناسب
مشاهده آفلاین کلاس از اول جلسه تا آخر یک یا دو روز بعد از کلاس
مرور چندین باره ویدیو ها در ایام امتحانات و نزدیک آزمون ها

نکته: ارایه این فایل ها به افراد دیگر از لحاظ شرعی و قانونی مورد تایید تیزلاین نبوده و درصورت مشاهده به شدت پیگیری خواهد شد. با توجه به اینکه ای پی های ورود به پنل کنترل می شود درصورت ورود به ای پی های متعدد آکادمی این حق را بر خود محفوظ می داند که پنل را بسته و دسترسی های لازم را مسدود کند.

اگر مشکلی در وورد به پنل داشتید به شماره زیر پیام دهید: 09333840202

جزوه برای هر کلاسی مهم بوده و در کلاس آنلاین اهمیت دوچندانی دارد شما نیازی به نکته برداری مداوم سرکلاس های تیزلاین ندارید
ارائه جزوات و دست نوشته های اساتید به صورت پی دی اف تا ظهر روز بعد
دسترسی به آرشیو جزوات از طریق پنل کاربری تا آخر خرداد سال بعد
جزوات قابل پرینت و پی دی اف از توانمندی بی نظیر اساتید و تیم تیزلاین است.

نکته: ارایه این فایل ها به افراد دیگر از لحاظ شرعی و قانونی مورد تایید تیزلاین نبوده و درصورت مشاهده به شدت پیگیری خواهد شد. با توجه به اینکه ای پی های ورود به پنل کنترل می شود درصورت ورود به ای پی های متعدد آکادمی این حق را بر خود محفوظ می داند که پنل را بسته و دسترسی های لازم را مسدود کند.

اگر مشکلی در وورد به پنل داشتید به شماره زیر پیام دهید: 09333840202

معمولا از جلسه دوم یا سوم براساس صلاحدید استاد ممکن است کتاب کمک درسی ( ازانتشارات معتبر) و یا کاربرگ تایپ شده به دانش آموزان ارائه شود که دانش آموز پس از حل کردن سوالات در سامانه تکلیف آکادمی تیزلاین بارگزاری می کند که در این سامانه نام کاربری و رمز شما همان شماره موبایلی است که در بخش خرید کلاس ها وارد کرده اید.

آزمون بخش اجتناب ناپذیر آموزش است و باید به طور مداوم و منظم دانش آموزان را سنجید تا نقاط قوت و ضعف شناسایی شود.

برگزاری آزمون های پیشرفت تحصیلی ویژه کلاس های آنلاین ( آزمون های ایستگاهی) : هر چهار جلسه یک بار آزمون ایستگاهی برگزار می شود که در مجموع چهار مرحله آزمون در طول ترم یک خواهد بود. این آزمون ها رایگان بوده و جزو خدمات کلاسی هست. برای شرکت در این آزمون ها عضویت رایگان در بخش آزمون های آکادمی تیزلاین می گیرید.
برگزاری آزمون های هماهنگ کشوری تیزلاین: از پایه چهارم تا دهم طراحی شده که برای محک و ارزیابی جدی تر در سطح گسترده تر از همکلاسی های تیزلاین است. این آزمون ها هر مرحله 40 هزار بوده و مرحله اول یا تعیین سطح رایگان است. برای دریافت اطلاعات بیشتر از آزمون های هماهنگ کشوری اینجا کلیک کنید.
برگزاری آزمون های رایگان آخرهفته های تیزلاینی
ارائه کارنامه تفصیلی با تراز و رتبه

تیزلاین انجمن متخصصین با تجربه کشوری است از مدرسین و مشاورین به نام شهر تهران است.
اساتید تیزلاین دائما در حال یادگیری و توسعه فردی هستند
سابقه همکاری با تمام برندهای معتبر کشوری
سوابق درخشان در تالیف و تداوم در تالیف پرفروش ترین کتب کشوری
آَشنایی کامل با تکنولوژی های نوین و آپدیت شدن روز به روز
آشنایی با جنبه های روانشناختی و ویژگی های سنی دانش آموزان
مهربانی، صداقت در کار و ایمان به پیشرفت الگوی کاری اساتید تیزلاین است.

پشتیبانی تیزلاین که الگویی برای سایر مجموعه ها شده است از بی نظیرترین خدمات در سطح کشور است که از طریق چت آنلاین در سایت تیزلاین/ پشتیبانی واتساپ/ تلگرام / اینستاگرام و…. پاسخگویی تلفنی انجام می شود.

حضور و غیاب دانش آموزان و تماس با افراد غایب

بررسی تکالیف و نمره دهی و پیگیری انجام تکالیف

پشتیانی فنی  افرادی که در ورود به سامانه کلاس و…. مشکل دارند.

حضور مداوم در کلاس ارزیابی لحظه به لحظه صدا و تصویر ( حضور حداقل دو پشتیبان)

تیم پشتبانی تیزلاین:

سرگروه تیم: مهندس قربانی

خانم رامک تیموری /  خانم زینب شایسته /خانم آسیه حیدری /خانم حدیثه تقوی / خانم سارا شریفیان /خانم سمانه جهانی

در طول ترم سه جلسه مشاوره با دکتر علیرضا نعمت زاده در نظر گرفته شده است که به عنوان ماهانه های مشاوره ای در تیزلاین مطرح است این جلسات برای تیزلاینی ها ( دانش آموزانی که در سال جاری حداقل یک دوره خرید کرده باشند) رایگان است و می توانند کد رایگان ساز را از واتساپ دریافت کنند(09333840202)

مشاوره های خصوصی و شخصی از نقاط قوت تیزلاین است که با حضور اساتید برجسته ای چون دکتر علیرضا نعمت زاده در حال انجام است. مشاوره ی خصوصی می تواند تک نفره که به صورت تصویری و با حضور دانش آموز و والدین انجام می شود و نیز می تواند به صورت دریافت برنامه و پیگیری ماهانه باشد.  ( برای دریافت جزییات در واتساپ پیام دهید: 09333840202)

نحوه ثبت نام در کلاس تیزهوشان و آنلاین تیزلاین

اگر تیزلاینی هستید نیازی به عضویت در سامانه کلاس های آنلاین نیست فقط کافیست با نام کاربری و رمز عبورتان ورود بزنید و دوره را ثبت نام کنید. اما برای عزیزانی که برای اولین بار می خواهند در کلاس های آنلاین تیزلاین شرکت کنند با دقت ویدیو را از ابتدا تماشا کنند.
راهنمایی ویدیویی نحوه ثبت نام در کلاس تیزهوشان و آنلاین تیزلاین

نحوه اطلاع رسانی در تیزلاین:

برای تمامی تغییرات در برنامه اطلاع رسانی ها به صورت پیامکی و نیز از طریق صفحات رسمی تیزلاین انجام می شود.

لازم است شماره دقیقی را روی سایت وارد کنید و پیامک های دریافتی از پیش شماره های تیزلاین چک کنید.

لازم است به شماره 09333840202 پیام دهید و خودتان معرفی کنید

لازم است صفحات اینستاگرام/ کانال تلگرام و سایت تیزلاین دنبال کرده و نیز چک کنید.

پیج تیزلاین در اینستاگرام

تولید محتوای در تیزلاین :

تیم قدرتمند تولید محتوای تیزلاین در تمامی صفحات مجازی تیزلاین و نیز سایت رسمی تیزلاین محتوی علمی ارزشمند به صورت بنر / فایل پی دی اف / مقاله های علمی /چالش ها و مسابقات و…. ارائه می کنند.

دانلود رایگان نمونه سوال از سایت آکادمی تیزلاین

مطالعه مقاله های تیزلاینی

مجموعه کلاس های المپیاد تیزلاین

 • کلاس المپیاد فیزیک سطح دو ۱۴۰۲ تیزلاین
 • کلاس المپیاد فیزیک سطح یک ۱۴۰۲ تیزلاین
 • کلاس المپیاد ریاضی سطح دو تیزلاین با تدریس استاد حسین‌زاده
 • کلاس المپیاد ریاضی سطح یک تیزلاین با تدریس استاد حسین‌زاده
 • المپیاد زیست‌شناسی سطح دو تیزلاین با تدریس دکتر قربانی
 • المپیاد زیست‌شناسی سطح یک تیزلاین با تدریس دکتر قربانی
 • کلاس المپیاد شیمی سطح یک تیزلاین با تدریس استاد رحمت‌الله زاده
 • دوره‌های المپیاد تیزلاین ۱۴۰۲
تقویم آموزشی کلاس‌های آنلاین تیزهوشان تیزلاین ۱۴۰۲-۱۴۰۳
 • کلیه کلاس‌های پایه پنجم و ششم ترم یک تیزلاین
 • کلیه کلاس‌های تیزهوشان پایه ششم ابتدایی ترم یک تیزلاین
 • برنامه کلیه کلاس‌های پایه هفتم ترم یک
 • کلیه کلاس‌های تیزهوشان پایه هشتم ترم یک تیزلاین
 • برنامه کلیه کلاس‌های آمادگی تیزهوشان نهم به دهم تیزلاین ترم یک
 • کلیه‌ کلاس‌های آنلاین پایه دهم ترم یک
 • کلیه کلاس‌های آنلاین پایه یازدهم ترم یک
کلاس های آنلاین تیزلاین