سوالات هوش و خلاقیت اهمیت ویژه ای برای دانش آموزان پایه پنجم تا نهم دارد چراکه بخش اصلی سوالات آزمون های ورودی مدارس تیزهوشان از مباحث استعداد تحلیلی است و برای تسلط به این مباحث حتما باید مطالعه داشته باشند و نمونه سوالات فراوانی در این زمینه حل کنند. البته کلاس های آموزشی و آنلاین هوش و خلاقیت تیزلاین می‌تواند این روند یادگیری را برای شما سرعت بخشد و نیازی نیست خودتان این مباحث را یاد بگیرید و زمان زیادی را صرف آن کنید. شما با شرکت در کلاس های آنلاین به راحتی می توانید از زمان خود به نحو احسنت استفاده کرده و خود را در آزمون های آنلاین محک بزنید.

آزمون رایگان هوش و خلاقیت

آکادمی تیزلاین در آخر هفته های تیزلاینی، آزمون های آنلاین رایگانی برای عموم دانش آموزان برگزار می کند تا دانش آموزان را با آزمون های شبیه ساز تیزهوشان آشنا کند.
و آخر این هفته از ساعت ۱۰ صبح پنجشنبه ۱۸ دی ماه تا ساعت ۲۳ روز شنبه ۲۰ دی، آزمون آنلاین و رایگان هوش و خلاقیت به طراحی استاد مسعود بیگدلی مولف پرفروش ترین کتاب های تیزهوشان برگزار می شود.
برای شرکت در این آزمون ابتدا در سامانه آزمون آنلاین آکادمی تیزلاین ثبت نام کنید سپس در بازه زمانی مشخص شده تایمی را اختصاص داده و شروع به آزمون کنید.

آزمون های انلاین تیزلاین

  چنانچه شما پیش از این در سامانه عضویت داشته اید، کافی ست نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کرده و آزمون رایگان هوش و خلاقیت را در بخش آزمون های پیش رو ثبت کنید.

از فواید بی نظیر آزمون های شبیه ساز تیزهوشان تیزلاین می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

۱) آشنایی با اهمیت برنامه ریزی و مدیریت زمان
۲) سنجش و ارزیابی مباحث مطالعه شده و مشاهده نقاط ضعف و قوت
۳) یافتن روش مطالعه موثر خود
۴) آشنایی با انواع سوالات قابل طرح از یک مبحث
۵) مقایسه عملکرد خود با دیگر دانش آموزان سراسر کشور
۶) تمرین تکنیک های تست زنی و حل مسئله در زمان محدود
……