هوش و خلاقیت تعاریف متنوعی دارد و بسیار از افراد بر این باورند که هوش وراثتی است و برخی دیگر بر اکتسابی بودن هوش معتقدند. اما همانطور که می‌دانید هوش انواع مختلفی دارد همچون هوش هیجانی، هوش عاطفی، هوش تحلیلی و … که بعضی از آنها کاملا با عوامل محیطی ارتقا می‌یابند.

 هوش و خلاقیت همانند دقت و تمرکز می تواند یکی از عوامل برای ایجاد وجه تمایز بین افراد باشد به همین دلیل است که در آزمون هایی همچون سمپاد، آزمون ورودی مدارس و آموزشگاه های خاص و حتی برخی از شغل ها از این عوامل در سوالتشان استفاده می کنند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره سوالات هوش و خلاقیت در آزمون سمپاد اینجا کلیک کنید.

بنابراین کتاب های گوناگونی و همچنین کلاس های آموزشی بسیاری برای تقویت هوش و خلاقیت داوطلبان ارائه شده است اما ما به شما جامع ترین کتاب هوش و خلاقیت، کتاب هوش اسمارتیز استاد مسعود بیگدلی مولف و مدرس برتر هوش و ریاضی، را معرفی می‌کنیم.

کتاب هوش اسمارتیز ششم تنها یک کتاب هوش نیست بلکه مجموعه ای از هشت کتاب است. در این کتاب به بررسی هوش های تصویری، محاسباتی، کلامی، منطقی، تجربی و سرعتی در ۲۵۰ مبحث مجزا پرداخته شده است و دارای بیش از ۵۰۰۰ پرسش چهارگزینه ای تألیفی و شناسنامه دار، سه دوره آزمون استاندارد و سه دوره آزمون شبیه سازی شده همراه با پاسخنامه کاملاً تشریحی به همراه نکات تکمیلی است.

شما با اسمارتیز تنها یک کتاب هوش ندارید بلکه یک کتاب با معلم خصوصی دارید چراکه در این کتاب از طریق کیو آر کد برای برخی از مباحث ویدیوهای آموزشی به تدریس استاد مسعود بیگدلی قرار گرفته شده است.

و اکنون کتاب جدید هوش و خلاقیت استاد مسعود بیگدلی به نام اسمارتیز پنجم ویژه دانش آموزان پایه پنجم منتشر شد.

هفت کتاب در یک کتاب:

  1. هوش تصویری و تجسمی
  2. هوش محاسباتی
  3. هوش کلامی
  4. هوش منطقی
  5. هوش تجربی
  6. هوش سرعتی
  7. آزمون‌های شبیه‌ساز
  • با بیش از 1800 سوال چهارگزینه‌ای
  • منطبق با آخرین تغییرات آزمون تیزهوشان

کتاب اسمارتیز پنجم

برای خرید این کتاب درجه یک کافیه به کتابفروشی های معتبر شهر خودتون مراجعه کنید.

نحوه کار با کتاب اسمارتیز

برای اینکه بتوانید نهایت استفاده و لذت را از مطالعه این کتاب ببرید، لازم است که شیوه کار با این کتاب را بدانید؛ به این منظور استاد مسعود بیگدلی مولف کتاب بی‌نظیر هوش اسمارتیز در این ویدیو نحوه کار با کتاب اسمارتیز را با جزییات توضیح داده اند. پیشنهاد می‌کنیم قبل از شروع کتاب هوش اسمارتیز حتما این ویدیو را با دقت تماشا کنید.