برای دانلود کافی ست بر روی آیکون زیر کلیک کنید

جهت دانلود آزمون های مبحثی تیزهوشان نهم و دفترچه آزمون های سال های گذشته اینجا کلیک کنید.

اردوی نوروزی

 طرح جهش نوروزی تیزلاین شامل دو دوره هوش و خلاقیت  و جمعبندی پایه هشتم می شود.هر دوره دارای 15 جلسه کلاس و 8 مرحله آزمون است.

دوره هوش و خلاقیت ویژه پایه ششم و نهم: یک جلسه علیرضا دکتر نعمت زاده( مشاوره در تاریخ 5 فروردین) و 14 جلسه کلاس هوش و خلاقیت با تدریس استاد مسعود بیگدلی( 8 جلسه) ، دکتر قربانی (4 جلسه) استاد حسن ربانی( 2جلسه) است. کلاس های آموزشی از تاریخ 6 فروردین از ساعت 17 تا 18:15 و نیز 18:30 تا 19:45 به صورت دو جلسه ای برگزار می شود. در این دوره هر روز ابتدا دانش آموز یک آزمون آنلاین شرکت کرده و سپس در طی جلسات نکات ویژه آن مبحث ارایه و سوالات تحلیل می شود.

دوره جمع بندی تیزهوشانی علوم و ریاضی هشتم ویژه دانش آموزان نهم و هشتم بوده در طی این دوره از 6 تا 12 فروردین مطالب کلیدی و ویژه این دروس ارایه شده و جمع بندی می شود استاد فرزاد تندرو ( 4 جلسه ریاضی: جبر) استاد میثم بهرامی جویا ( 4 جلسه هندسه) استاد محمد روستا ( 3 جلسه فیزیک و شییمی ) دکتر قربانی ( 3جلسه شیمی و زیست شناسی ) تدریس خواهند کرد. در این دوره نیز 8 مرحله آزمون برگزار شده و درطی جلسات نکات ویژه ارایه و آزمون ها تحلیل می شود. کلاس های این دوره از ساعت 10:30 تا 11:45 و 12 تا 13:15 است

 برای دریافت کد تخفیف ویژه تیزلاینی ها در واتساپ پیام دهید.

لینک ثبت نام در دوره https://tizline.ir/jahesh-noroozi/

کلاس های آنلاین تیزلاین
آزمون های انلاین تیزلاین

با دنبال کردن اینستاگرام رسمی آکادمی تیزلاین

 کلی محتوای آموزشی ، کاربردی و همینطور اخبار روز تیزلاین رو داشته باش

برای اینکه صفحه رسمی تیزلاین در گوشی شما مستقیما باز شود کافی ست با QR code scanner ،کیو آر کد روبه‌رو را اسکن کنید

ایدی پیج اینستاگرام آکادمی تیزلاین:  tizline.ir

لینک مستقیم اینستاگرام:

https://www.instagram.com/tizline.ir?r=nametag

لینک اینستاگرام تیزلاین