با نزدیک شدن به سال جدید و یا همان تعطیلات عید نوروز، دانش آموزان و اولیا به تکاپو می افتند که چگونه تعطیلات خود را به نحو احسن برنامه ریزی کنند تا علاوه بر داشتن تفریحات و استراحت، از این فرصت طلایی برای جبران و پیشرفت تحصیلی استفاده کنند.

با توجه به شرایط فعلی، عید پیش رو متفاوت از سال های گذشته خواهد بود و برای رعایت پورتکل های بهداشتی موظفیم برای حفظ سلامتی همدیگر در خانه بمانیم در نتیجه زمان آزاد بیشتری نسبت به سال های گذشته خواهیم داشت پس چه بهتر که از همین حالا برای آن برنامه ریزی کنیم.

برخی از دانش آموزان تعطیلات خود را مطلقا صرف استراحت، تفریح و گذران وقت بدون هدف می‌کنند و عده ای تعطیلات عید را بهترین فرصت برای جبران و تمرین بر روی نقاط ضعفشان در برخی از دروس می دانند و از طرفی دیگر دانش آموزانی هستند که برای دوره و جمعبندی دنبال همچین فرصتی هستند.

حال پیشنهاد آکادمی تیزلاین به شما چیست؟ برنامه ریزی برای تفریح و استراحت با شما، برنامه ریزی برای یک جهش درسی فوق العاده از ما

اردوی نوروزی نوروزی تیزلاین

اردوی نوروزی تیزلاین در دو مقطع ششم و نهم برگزار می شود هدف از این دوره استفاده صحیح از ایام عید برای ایجاد یک جهش درسی و جمع بندی مطالب کلیدی و نکات ویژه است که متفاوت از تمامی دوره های قبلی می‌باشد.

اردوی نوروزی آکادمی تیزلاین

دوره هوش و خلاقیت ویژه تیزهوشان ششم و نهم

دوره جمعبندی ریاضی و علوم هشتم ویژه تیزهوشان نهم

ظرفیت محدود

ویژگی های اردوی نوروزی آکادمی تیزلاین

بودجه بندی آزمون های اردوی نوروزی آکادمی تیزلاین

  • بودجه بندی آزمون های جهش نوروزی

برنامه کلاس های اردوی نوروزی آکادمی تیزلاین

زمانبندی کلاس های جهش نوروزی

نحوه ثبت نام در کلاس آنلاین

اگر تیزلاینی هستید نیازی به عضویت در سامانه کلاس های آنلاین نیست فقط کافیست با نام کاربری و رمز عبورتان ورود بزنید و دوره را ثبت نام کنید. اما برای عزیزانی که برای اولین بار می خواهند در کلاس های آنلاین تیزلاین شرکت کنند با دقت ویدیو را از ابتدا تماشا کنند.
راهنمایی ویدیویی نحوه ثبت نام در کلاس آنلاین

نحوه ورود به کلاس آنلاین در روز مقرر

نیم ساعت قبل از شروع کلاس با توجه به آموزش این ویدیو، وارد کلاس شوید.

راهنمای ویدیویی نحوه ورود به کلاس آنلاین در روز مقرر