همایش مشاوره گام پایانی آزمون تیزهوشان با سخنرانی دکتر نعمت‌زاده
به همایش مشاوره گام پایانی آزمون تیزهوشان با سخنرانی دکتر نعمت‌زاده خوش آمدید!
از آنجایی که در هفته‌های پایانی قبل از آزمون تیزهوشان و نمونه. دولتی هستید، ضروری است که از زمان خود نهایت استفاده را ببرید و تلاش خود را بر روی استراتژی‌های آمادگی موثر متمرکز کنید. این کلاس قصد دارد شما را در آخرین هفته‌های حساس منتهی به آزمون راهنمایی کند و توصیه‌ها و تکنیک‌های ارزشمندی را برای کمک به موفقیت در اختیار شما قرار دهد.
آماده شدن برای آزمون ورودی مثل تیزهوشان، نمونه دولتی و کنکور می‌تواند هم هیجان‌انگیز و هم چالش برانگیز باشد. این آزمون‌ها اغلب نقش مهمی در تعیین آینده تحصیلی و حرفه ای شما دارند. طبیعی است که در این دوره مقداری فشار و اضطراب را احساس کنید. با این حال، با داشتن طرز فکر صحیح، یک برنامه مطالعه منظم و تکنیک های مطالعه موثر، می توانید با اطمینان به امتحانات خود نزدیک شوید و به نتایج دلخواه خود برسید.
در این همایش مشاوره، دکتر علیرضا نعمت زاده نحوره مرور مطالب خوانده شده، نحوه برخورد با مطالب نخوانده و جدید، نحوه مدیریت مطالعه بخش های مختلف و دروس مختلف، مدیریت زمان بررسی خواهند کرد؛ همچنین نظرات استاد مسعود بیگدلی و دکترقربانی نیز ارایه خواهد شد. ما به تکنیک‌های خاصی می‌پردازیم که روال مطالعه شما را بهینه می‌کند و به شما کمک می‌کند از زمان باقیمانده بهترین استفاده را ببرید. هدف ما تجهیز شما به ابزار و دانش لازم برای بهترین عملکرد در هفته‌های پایانی منتهی به آزمون تیزهوشان است.
در طول همایش، نکات کاربردی و مراحل عملی را در اختیار شما قرار می‌دهیم که می‌توانید بلافاصله آنها را اجرا کنید. ما می‌دانیم که موقعیت هر دانش‌آموز منحصربه‌فرد است، بنابراین درباره استراتژی‌های انعطاف‌پذیری بحث خواهیم کرد که می‌توانند با نیازها و شرایط فردی شما تنظیم شوند. چه دانش آموزی باشید که ماه‌هاست در حال آماده شدن بوده و چه فردی که به تازگی شروع کرده است، این کلاس بینش‌های ارزشمندی را برای افزایش آمادگی برای آزمون ارائه می‌دهد.
به یاد داشته باشید، چند هفته آخر قبل از آزمون بسیار مهم است و نحوه استفاده از این زمان می‌تواند تاثیر قابل توجهی بر عملکرد شما داشته باشد. با عضویت در این همایش رایگان، گام مهمی در جهت بهینه سازی آمادگی خود و به حداکثر رساندن شانس موفقیت خود برداشته اید. بیایید با هم این سفر را آغاز کنیم و برای برتری در آزمون های ورودی آینده خود آماده شویم!

برای ثبت‌نام در همایش مشاوره گام پایانی آزمون تیزهوشان روی لینک زیر کلیک کنید

کلاس های آنلاین تیزلاین

نحوه ثبت نام در کلاس تیزهوشان و آنلاین تیزلاین

اگر تیزلاینی هستید نیازی به عضویت در سامانه کلاس های آنلاین نیست فقط کافیست با نام کاربری و رمز عبورتان ورود بزنید و دوره را ثبت نام کنید. اما برای عزیزانی که برای اولین بار می خواهند در کلاس های آنلاین تیزلاین شرکت کنند با دقت ویدیو را از ابتدا تماشا کنند.
راهنمایی ویدیویی نحوه ثبت نام در کلاس تیزهوشان و آنلاین تیزلاین

نحوه ورود به کلاس تیزهوشان و آنلاین تیزلاین در روز مقرر

یک ربع قبل از شروع کلاس با توجه به آموزش این ویدیو، وارد کلاس شوید.
[apa
راهنمای ویدیویی نحوه ورود به کلاس آنلاین در روز مقرر
بسته طلایی آزمون‌های شبیه ساز تیزهوشان و نمونه دولتی
آزمون های انلاین تیزلاین
طرح جی پی اس تیزلاین
کلاس های آنلاین تیزلاین