یکی از میراث های با ارزش و قدیمی در فرهنگ هر جامعه ای، قصه است که در هر شرایط و روزگاری، نسل به نسل منتقل می شود.
با وجود پیشرفت تکنولوژی و دیجیتالی شدن تمامی محتواهای دیداری و شنیداری، قصه ارزش و جایگاه خود را از دست نداده و حتی این تغییرات باعث شده انتقال قصه به نسل های بعد راحت تر از قبل شود و همینطور ماندگار باشند.

بخش مهمی از تعلیم و تربیت فرزندان و دانش آموزان به عهده قصه است. هر چه استفاده از قصه ها و علاقه مند کردنشان به آن و همینطور کمک به درک مفاهیم نهفته در آنها بیشتر باشد، تاثیرش نیز در فرایند یادگیری و دستیابی به اهدافشان در زندگی و تحصیل، بهتر و آسان تر خواهد بود.

برای تاثیر بیشتر این قصه و جذب کردن مخاطب نیاز است، یک قصه گو و حتی قصه نویس خوب باشید. یک قصه گوی خوب بر کلمات مسلط است و می داند چگونه از کلمات با بیان و صدای مناسب استفاده کند تا شنوندگان و یا خوانندگان خود را میخکوب کند.

آکادمی تیزلاین به مناسبت فرارسیدن یلدا، که یکی از به یادماندنی ترین و طولانی ترین شب های سال است و طبق فرهنگ و آیین قدیمیان مردم در این شب به قصه گویی و شعر خوانی می پردازند، در تلاش است تا فرزندان و دانش آموزان شما را با برگزاری دوره آنلاین و رایگان قصه خوانی و یادگیری اصول قصه نویسی آماده کند تا شاید موجب شکوفایی و کشف استعداد هایشان شود.