دوره قصه نویسی و قصه خوانی

↓نحوه ثبت نام و ورود به کلاس انتهای مطلب↓

یکی از میراث با ارزش و قدیمی در فرهنگ هر جامعه ای، قصه است که در هر شرایط و روزگاری، نسل به نسل منتقل می شود.
با وجود پیشرفت تکنولوژی و دیجیتالی شدن تمامی محتواهای دیداری و شنیداری، قصه ارزش و جایگاه خود را از دست نداده و حتی این تغییرات باعث شده انتقال قصه به نسل های بعد راحت تر از قبل شود و همینطور ماندگار باشند.

بخش مهمی از تعلیم و تربیت فرزندان و دانش آموزان به عهده قصه است. هر چه استفاده از قصه ها و علاقه مند کردنشان به آن و همینطور کمک به درک مفاهیم نهفته در آنها بیشتر باشد، تاثیرش نیز در فرایند یادگیری و دستیابی به اهدافشان در زندگی و تحصیل، بهتر و آسان تر خواهد بود.

برای تاثیر بیشتر این قصه و جذب کردن مخاطب نیاز است، یک قصه گو و حتی قصه نویس خوب باشید. یک قصه گوی خوب بر کلمات مسلط است و می داند چگونه از کلمات با بیان و صدای مناسب استفاده کند تا شنوندگان و یا خوانندگان خود را میخکوب کند.

به دلیل استقبال بی‌نظیر شما از دوره های قبلی قصه خوانی و قصه نویسی استاد محسن رحمانی، آکادمی تیزلاین برنامه ای ویژه علاوه بر طرح جهش نوروزی هوش و خلاقیت و جمعبندی هشتم برای اردوی نوروزی شما چیده است که چهار جلسه دوره قصه خوانی و قصه نویسی استاد محسن رحمانی جزوی از آن است. این دوره کاملا رایگان و برای دانش‌آموزان ابتدایی و متوسطه اول برگزار می‌شود.

تقویم آموزشی کلاس‌های آنلاین تیزهوشان تیزلاین ۱۴۰۲-۱۴۰۳
  • کلیه کلاس‌های پایه پنجم و ششم ترم یک تیزلاین
  • کلیه کلاس‌های تیزهوشان پایه ششم ابتدایی ترم یک تیزلاین
  • برنامه کلیه کلاس‌های پایه هفتم ترم یک
  • کلیه کلاس‌های تیزهوشان پایه هشتم ترم یک تیزلاین
  • برنامه کلیه کلاس‌های آمادگی تیزهوشان نهم به دهم تیزلاین ترم یک
  • کلیه‌ کلاس‌های آنلاین پایه دهم ترم یک
  • کلیه کلاس‌های آنلاین پایه یازدهم ترم یک
کلاس های آنلاین تیزلاین

نحوه ثبت نام در کلاس آنلاین و رایگان آخر هفته های تیزلاین

اگر تیزلاینی هستید نیازی به عضویت در سامانه کلاس های آنلاین نیست فقط کافیست با نام کاربری و رمز عبورتان ورود بزنید و دوره را ثبت نام کنید. اما برای عزیزانی که برای اولین بار می خواهند در کلاس های آنلاین تیزلاین شرکت کنند با دقت ویدیو را از ابتدا تماشا کنند.
راهنمایی ویدیویی نحوه ثبت نام در کلاس آنلاین و رایگان آخر هفته های تیزلاین