دوره قصه نویسی و قصه خوانی

↓نحوه ثبت نام و ورود به کلاس انتهای مطلب↓

یکی از میراث با ارزش و قدیمی در فرهنگ هر جامعه ای، قصه است که در هر شرایط و روزگاری، نسل به نسل منتقل می شود.
با وجود پیشرفت تکنولوژی و دیجیتالی شدن تمامی محتواهای دیداری و شنیداری، قصه ارزش و جایگاه خود را از دست نداده و حتی این تغییرات باعث شده انتقال قصه به نسل های بعد راحت تر از قبل شود و همینطور ماندگار باشند.

بخش مهمی از تعلیم و تربیت فرزندان و دانش آموزان به عهده قصه است. هر چه استفاده از قصه ها و علاقه مند کردنشان به آن و همینطور کمک به درک مفاهیم نهفته در آنها بیشتر باشد، تاثیرش نیز در فرایند یادگیری و دستیابی به اهدافشان در زندگی و تحصیل، بهتر و آسان تر خواهد بود.

برای تاثیر بیشتر این قصه و جذب کردن مخاطب نیاز است، یک قصه گو و حتی قصه نویس خوب باشید. یک قصه گوی خوب بر کلمات مسلط است و می داند چگونه از کلمات با بیان و صدای مناسب استفاده کند تا شنوندگان و یا خوانندگان خود را میخکوب کند.

به دلیل استقبال بی‌نظیر شما از دوره های قبلی قصه خوانی و قصه نویسی استاد محسن رحمانی، آکادمی تیزلاین برنامه ای ویژه علاوه بر طرح جهش نوروزی هوش و خلاقیت و جمعبندی هشتم برای اردوی نوروزی شما چیده است که چهار جلسه دوره قصه خوانی و قصه نویسی استاد محسن رحمانی جزوی از آن است. این دوره کاملا رایگان و برای دانش‌آموزان ابتدایی و متوسطه اول برگزار می‌شود.

تقویم آموزشی تیزلاین ترم بهاری

با توجه به برگزاری آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم در تاریخ ۲۰ و ۲۱ خرداد ماه، داوطلبان زمان بیشتری را برای آمادگی دارند و آکادمی تیزلاین برنامه ای ویژه بهاری برای شما عزیزان ترتیب داده تا در این مدت بتوانید از زمانتان نهایت استفاده را کرده و بهترین نتیجه را دریافت کنید.

ثبت نام ترم بهاری از تاریخ ۲۰ فروردین از طریق سایت آکادمی تیزلاین آغاز می شود و ظرفیت کلاس ها محدود می باشد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر از دوره های ترم بهاری وارد لینک زیر شوید

ترم بهاری آکادمی آنلاین تیزلاین ویژه تیزهوشان 1400

کلاس های آنلاین تیزلاین

نحوه ثبت نام در کلاس آنلاین و رایگان آخر هفته های تیزلاین

اگر تیزلاینی هستید نیازی به عضویت در سامانه کلاس های آنلاین نیست فقط کافیست با نام کاربری و رمز عبورتان ورود بزنید و دوره را ثبت نام کنید. اما برای عزیزانی که برای اولین بار می خواهند در کلاس های آنلاین تیزلاین شرکت کنند با دقت ویدیو را از ابتدا تماشا کنند.
راهنمایی ویدیویی نحوه ثبت نام در کلاس آنلاین و رایگان آخر هفته های تیزلاین

سوالی دارید؟ از راه های زیر با ما در تماس باشید