آکادمی تیزلاین در این سال ها سعی کرده است با برگزاری کلاس های مختلف به تمامی  نیازهای دانش آموزان توجه کند. دوره ها در آکادمی تیزلاین برحسب نیاز در تعداد جلسات معین و مشخصی ارایه می شود. این بار با نزدیک شدن به امتحانات نهایی و هماهنگ خرداد ماه، تیزلاین کلاس رایگان عربی دهم ترتیب داده‌است تا طی ۳ جلسه نکات، قواعد و به طورکلی عربی پایه دهم را جمعبندی شود.

کلاس رایگان عربی دهم

بدون شک مهمترین دوران مطالعاتی در امتحانات و آزمون ها، دورههای جمعبندی است. در این دورهها شما باید به جمعبندی مباحث درسی، به طور مشخص بپردازید و خیال خودتان را از آن مباحث راحت کنید. آکادمی تیزلاین با برگزاری کلاس رایگان جمع بندی عربی دهم به صورت آنلاین و با تدریس یکی از مدرسین برتر تهران، استاد مجید غلامی، کار شما را بسیار آسان کرده است. اگر هدفتان گرفتن نمره کامل و همینطور یادگیری نکات کلیدی به زبان ساده و قابل فهم است، این دوره جمعبندی عربی دهم را از دست ندهید.

نحوه ثبت نام در کلاس تیزهوشان و آنلاین تیزلاین

اگر تیزلاینی هستید نیازی به عضویت در سامانه کلاس های آنلاین نیست فقط کافیست با نام کاربری و رمز عبورتان ورود بزنید و دوره را ثبت نام کنید. اما برای عزیزانی که برای اولین بار می خواهند در کلاس های آنلاین تیزلاین شرکت کنند با دقت ویدیو را از ابتدا تماشا کنند.
راهنمایی ویدیویی نحوه ثبت نام در کلاس تیزهوشان و آنلاین تیزلاین

نحوه ورود به کلاس تیزهوشان و آنلاین تیزلاین در روز مقرر

یک ربع قبل از شروع کلاس با توجه به آموزش این ویدیو، وارد کلاس شوید.
[apa
راهنمای ویدیویی نحوه ورود به کلاس آنلاین در روز مقرر