از افتخارات و ویژگی های متمایز آکادمی تیزلاین، فعالیت اساتید بنام و مجرب تیزلاینی است که در زمینه آموزش تیزهوشان تخصص و سابقه کافی را دارند. استاد مسعود بیگدلی مدرس دوره های هوش و خلاقیت و ریاضیات تیزهوشان و دکتر قربانی مدرس علوم تیزهوشان با تالیف جامع ترین کتاب هوش، کتاب هوش اسمارتیز، کمک بزرگی به داوطلبان آزمون تیزهوشان کرده اند چراکه نمونه سوالات کتاب اسمارتیز  بیش از ۹۰ درصد سوالات آزمون تیزهوشان ۱۴۰۰ را پوشش داده است. دانش آموزان تیزلاینی تنها با شرکت در کلاس های آنلاین تیزلاین ( هوش و خلاقیت ششم، ریاضی تیزهوشان ششم، علوم تیزهوشان ششم و فارسی تیزهوشان ششم) مباحث استعداد تحلیلی را صفر تا صدی فراگرفته و با انجام تمرین از کتاب هوش اسمارتیز و ارسال آن در سامانه تکالیف تیزلاین جهت بررسی، به صورت اصولی و با برنامه ریزی برای آزمون تیزهوشان ۱۴۰۰ خود را آماده کرده اند.

به قول استاد بیگدلی آموزش ماهیگیری از ما، گرفتن ماهی از شما.

امیدواریم همه دانش آموزان عزیز نتیجه زحمات خود را ببیند چون خوشحالی و موفقیت شما عزیزان باعث خوشحالی مجموعه تیزلاین است.

برای بررسی پوشش آزمون تیزهوشان ششم به هفتم توسط کتاب جامع هوش اسمارتیز کافیه بر روی لینک زیر کلیک کنید

 این همه ی کار نیست. ادامه این بررسی مربوط به دفترچه دوم آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۰ است که توسط  کتاب های 33 آزمون دقت و تمرکز و تیک آف پوشش داده شده است و همچنین بررسی سوالات آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۰ به زودی در همین صفحه قرار خواهد گرفت.

تقویم آموزشی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ تیزلاین

ثبت نام ترم تابستان آغاز شد
دانش آموزان از پایه چهارم تا دوازدهم می توانند در کلاس های آنلاین تیزلاین ثبت نام نمایند
برای مشاهده کلاس ها کافیست وارد لینک زیر شوید.