همانطور که مدارس نمونه دولتی را در مقالات گذشته معرفی کرده ایم و همچنین نزدیک شدن به زمان برگزاری این آزمون (۱۵ مرداد )، پیشنهاد می شود داوطلبان آزمون نمونه دولتی ۱۴۰۰ پس از تسلط به سوالات آزمون نمونه دولتی سال گذشته برای استان های مختلف، به سراغ سنجش خود در آزمون های شبیه ساز نمونه دولتی بروند تا نقاط ضعف و قوت خود را در تمامی دروس بشناسند و همچنین با انجام آزمون های شبیه ساز توانایی خود را در مدیریت زمان محک بزنند تا آمادگی بیشتری برای روز آزمون داشته باشند.

و این بار آکادمی تیزلاین با افتخار برگزار می کند

سه مرحله آزمون شبیه ساز نمونه دولتی زیر نظر اساتید برتر کشوری به صورت کاملا رایگان برای داوطلبان آزمون نمونه دولتی ۱۴۰۰

شرکت در آزمون های شبیه ساز نمونه دولتی ۱۴۰۰ برای عموم آزاد است

نحوه ثبت نام در آزمون های شبیه ساز نمونه دولتی ۱۴۰۰

مرحله اول: بر روی لینک ثبت نام کلیک کنید

مرحله دو: بر روی ورود و ثبت نام آزمون کلیک کنید

مرحله سه: اگر قبلا در سامانه آزمون های انلاین تیزلاین عضویت داشته اید کافیست شماره همراه و رمزی که هنگام ثبت نام تعریف کرده اید را وارد نمایید و سپس ورود را بزنید. اما اگر تاکنون عضویت نداشته اید کافیست بر روی عضویت کلیک کرده شماره همراه خود را وارد نمایید و رمز عبوری را برای خود تعریف کنید.

مرحله چهار: در صفحه باز شده ابتدا خرید یا ثبت نام را کلیک کرده سپس تک آزمون ها را کلیک می‌کنید

مرحله پنج: در صفحه باز شده ثبت نام رایگان هر سه آزمون را کلیک کرده و به زمان برگزاری آزمون ها دقت کنید در بازه زمانی مشخص شده تایمی را اختصاص داده و شروع به آزمون کنید.

مرحله شش: در زمان مشخص شده وارد پنل خود شده و بر روی آزمون های من کلیک کنید.

مرحله هفت: در آخر بر روی شرکت در آزمون کلیک کنید. توجه داشته باشید اگر با دو دستگاه شروع به آزمون کنید پاسخنامه برای شما سفید درج می شود و کارنامه ای نخواهید داشت. و در انتهای آزمون حتما گزینه اتمام آزمون را کلیک نمایید.