چهار ویژگی ممتاز اردوی نوروزی هوش و خلاقیت تیزلاین ( ششم و نهم)


1- برنامه جامع آموزش، آزمون و مشاوره تحصیلی

2- حضور اساتید برجسته

3- ویدیو قابل دانلود و جزوه قابل پرینت

 ایام نوروز بهترین فرصت برای دانش آموزان است که بتوانند اطلاعات خود را یکبار دیگر مرور کرده و نقاط ضعف خود را به نقاط قوت تبدیل کرده و راهکارهای لازم برای ایام بهار تا آزمون اصلی داشته باشند.

آکادمی تیزلاین برترین آکادمی آنلاین تیزهوشان با بهره گیری از برجسته ترین اساتید تیزهوشان کشور که مولفین کتب درجه یک و طراحان آزمون های آزمایشی هستند این دوره  آنلاین را برنامه ریزی کرده است.

این دوره شامل:

۱۳ جلسه 90 دقیقه ای کلاس آموزشی هوش و خلاقیت و مشاوره که در تاریخ های ۵ تا ۱۱ فروردین برگزار می شود. که تمامی زمینه های هوش( تجسمی، کلامی، استنباطی و….) تدریس و متفاوت ترین نمونه سوالات حل خواهد شد. در کنار این اساتید برجسته مشاوره تحصیلی در کنار بچه ها خواهند بود.

۷ مرحله آزمون آزمایشی هوش و خلاقیت  برای بچه ها ترتیب داده شده است که نقاط قوت و ضعف خود را بهتر شناخته و حل تمرین مجدد داشته باشد.

اردوی نوروزی هوش و خلاقیت تیزلاین با حضور برجسته ترین اساتید هوش و خلاقیت ایران استاد مسعود بیگدلی ، دکتر قربانی ، استاد حسن ربانی و با حضور مشاوره برجسته صداو سیما دکتر نعمت زاده برگزار می شود.

  • اردوی نوروزی تیزلاین ( طرح جهش نوروزی)

همچون سال گذشته برای تیزهوشان سال ۱۴۰۱ اردوی نوروزی هوش و خلاقیت تیزلاین خواهیم داشت جهت ثبت نام بر روی لینک زیر کلیک کنید.