در این پست، با هدف ارتقاء دانش ریاضی دانش‌آموزان پایه هفتم، نمونه سوال ریاضی هفتم فصل اول به صورت آزمون آنلاین تستی با ۱۵ سوال از فصل اول ریاضی هفتم آماده کرده‌ایم. این آزمون در سطح پیشرفته و به صورت تستی طراحی شده است تا از طریق حل این سوالات، مهارت‌های ریاضی  آن‌ها را به چالش بکشد.
آزمون شامل ۱۵ سوال متنوع از مباحث فصل اول ریاضی هفتم می‌شود، که به‌طور دقیق از کتاب درسی پایه هفتم گرفته شده است. هر سوال با دقت به اهمیت مباحث این فصل پرداخته و به گونه‌ای طراحی شده که داوطلبان با حل آن‌ها، به بهبود مهارت‌های ریاضی خود بپردازند.
پس از حل هریک از سوالات آزمون، جواب‌های تشریحی نیز در اختیار دانش‌آموزان قرار گرفته تا آن‌ها بتوانند خطاهای خود را بررسی کرده و از اشتباهات یاد بگیرند.
برای دسترسی به آزمون روی گزینه شروع آزمون کلیک کنید. ولی قبل از آن اگر نمونه آزمون‌های مبحث به مبحث فصل اول ریاضی هفتم را حل نکرده اید بر روی لینک‌های زیر کلیک کنید.

ریاضی ۷ فصل اول

سلام خیلی خوش آمدید به آزمون تستی فصل اول ریاضی هفتم

این آزمون شامل ۱۵ سوالاز کلیه مباحث فصل اول است

توصیه می‌کنیم قبل از انجام این آزمون کلی، نمونه سوالات مبحث به مبحث این فصل را که در ادمه قرار دادیم انجام دهید و سپس این آزمون پانلاین را شروع کنید.

موفق باشید

ما امیدواریم که این آزمون به دانش‌آموزان کمک کند تا با خیال راحت‌تر و با اعتماد به نفس بیشتر به آزمون تیزهوشان مراجعه کنند. آرزوی موفقیت داریم!
  • کلاس علوم تیزهوشان هفتم ترم دو تیزلاین
  • کلاس ریاضیات تیزهوشان هفتم ترم دو تیزلاین
  • کلاس ریاضی تیزهوشان هفتم ترم دو تیزلاین
  • کلاس فارسی تیزهوشان هفتم تیزلاین
  • کلاس عربی پیشرفته هفتم با تدریس استاد مجید غلامی
  • کلاس‌های آنلاین تیزهوشان پایه هفتم ترم دو تیزلاین
کلاس های آنلاین تیزلاین