در این پست، با هدف ارتقاء دانش ریاضی دانش‌آموزان پایه ششم، یک آزمون آنلاین تستی با ۱۵ سوال از فصل اول ریاضی ششم آماده کرده‌ایم. این آزمون به‌طور خاص برای داوطلبان آزمون تیزهوشان طراحی شده است تا از طریق حل این سوالات، مهارت‌های ریاضی و هوش محاسباتی و عددی آن‌ها را به چالش بکشد.
آزمون شامل ۱۵ سوال متنوع از مباحث فصل اول ریاضی ششم می‌شود، که به‌طور دقیق از کتاب درسی پایه ششم گرفته شده است. هر سوال با دقت به اهمیت مباحث این فصل پرداخته و به گونه‌ای طراحی شده که داوطلبان با حل آن‌ها، به بهبود مهارت‌های ریاضی خود بپردازند.
پس از حل هریک از سوالات آزمون، جواب‌های تشریحی نیز در اختیار دانش‌آموزان قرار گرفته تا آن‌ها بتوانند خطاهای خود را بررسی کرده و از اشتباهات یاد بگیرند.
برای دسترسی به آزمون روی گزینه شروع آزمون کلیک کنید. ولی قبل از آن اگر نمونه آزمون‌های مبحث به مبحث فصل اول ریاضی ششم  را حل نکرده اید بر روی لینک‌های زیر کلیک کنید.

آزمون ریاضی ششم فصل اول

این آزمون شامل ۱۵ سوال تستی از فصل اول ریاضی ششم می‌باشد

پیشنهاد می‌کنیم قبل از انجام این آزمون، آزمون‌های مبحث به مبحث فصل اول را که لینک‌هایش را در ادامه قرار دادیم را تمرین کنید.

موفق باشید

ما امیدواریم که این آزمون به دانش‌آموزان کمک کند تا با خیال راحت‌تر و با اعتماد به نفس بیشتر به آزمون تیزهوشان مراجعه کنند. آرزوی موفقیت داریم!
  • کلاس ریاضی تیزهوشان ششم ترم یک
  • کلاس هوش تصویری و تجسمی ششم استاد بیگدلی ترم یک
  • کلاس هوش طبیعی و منطقی ششم دکتر قربانی ترم یک
  • کلاس هوش محاسباتی و عددی ششم استاد بیگدلی ترم یک
  • کلیه کلاس‌های آمادگی تیزهوشان پایه ششم ترم یک
کلاس های آنلاین تیزلاین