کلاس رایگان ریاضیات هشتم استاد میثم بهرامی

آکادمی آنلاین تیزلاین، انجمنی از بهترین اساتید ایران را دور هم جمع کرده است تا به بهترین صورت ممکن در کنار دانش آموزان از سراسر ایران باشد.  در طرح آخر هفته های تیزلاینی اساتید آکادمی تیزلاین به طور داوطلبانه شرکت کرده و با برگزاری کلاس ها و آزمون های رایگان در تلاش برای ایجاد فضای نشاط آور و فرصت برابر برای عموم دانش آموزان هستند. به طور کلی آخر هفته ها، سایت تیزلاین پر از خبری های خوب و در جه یک است .

در این هفته استاد میثم بهرامی جویا مولف نامدار تیزهوشان و مدرس مراکز برتر علمی تهران،ریاضیات تیزهوشان هشتم و سوالات چالشی آزمون های تیزلاین را بررسی خواهند کرد.

استاد میثم بهرامی مولف کتب ریاضی هفتم، هشتم و نهم انتشارات واله، سیرتاپیاز گاج و ریاضیات یازدهم انتشار ات کاگو ، ریاضی تیزهوشان مرات و نیز طراح آزمون های مختلف همچون قلم چی ، علوی و تیزلاین هستند.

نحوه ثبت نام در کلاس آنلاین و رایگان آخر هفته های تیزلاین

اگر تیزلاینی هستید نیازی به عضویت در سامانه کلاس های آنلاین نیست فقط کافیست با نام کاربری و رمز عبورتان ورود بزنید و دوره را ثبت نام کنید. اما برای عزیزانی که برای اولین بار می خواهند در کلاس های آنلاین تیزلاین شرکت کنند با دقت ویدیو را از ابتدا تماشا کنند.
راهنمایی ویدیویی نحوه ثبت نام در کلاس آنلاین و رایگان آخر هفته های تیزلاین