الان این سوال برای شما پیش می آید که اصلا سایبر ماندی چیست؟

سایبر ماندی، جشنواره جهانی است، ویژه تمامی موسسات بزرگ آنلاین و افرادی که در این مسیر قرار دارند و در این جشنواره تخفیفات ویژه ای برای اعضایش ارائه می شود.

آکادمی تیزلاین که پیش از کرونا نیز به عنوان یک آکادمی آنلاین  در این زمینه فعالیت داشته و جزو متخصصین حوزه آموزش آنلاین است، هر ساله در این جشنواره حضور داشته  و سعی دارد دسترسی به منابع آنلاین را برای همه امکان پذیر کند.

سایبر ماندی تخفیف ویژه

به یاد داشته باشید تخفیف های ارائه شده ویژه تمامی بلیت هایی است که هم اکنون بر روی سایت فعال هستند و شما هنگام خرید با وارد کردن کد تخفیف و کلیک بر روی گزینه اعمال، مبلغ به میزان تخفیف کاهش پیدا می کند.

دقت کنید کد ها از ساعات اولیه تاریخ 10 آذر تا ساعات پایانی روز 13 آذر اعتبار داشته و تمدید نخواهد شد؛ پس این فرصت استثنایی را به هیچ وجه از دست ندهید.

ضمنا مقدار تخفیف در درس های مختلف متفاوت است که از 15 تا 50 درصد در نظر گرفته شده است. امیدوارم با این جشنواره به خانواده بزرگ تیزلاینی بپیوندید و یا از دروس دیگری نیز بهره مند شوید.

برای خرید دوره ها و آزمون های آنلاین وارد لینک های زیر شوید از بخش کلاس های آنلاین دروس و دوره های مختلف را می توانید خرید کنید و ویدیو آموزش نحوه ثبت نام در کلاس های آنلاین آکادمی تیزلاین به زودی در بخش راهنمای ویدیویی خرید دوره ها قرار میگیرد. همچنین قبل از ثبت نام در آزمون ها ویدیو آموزشی نحوه ثبت نام را با دقت تماشا کنید و بودجه بندی آزمون ها را نیز دانلود کنید.

کلاس های آنلاین تیزلاین
آزمون های انلاین تیزلاین