در مقالات گذشته به معرفی مدارس تیزهوشان پرداختیم و همانطور که می دانید مدارس تیزهوشان محبوبت زیادی بین دانش‌آموزان و والدین در سراسر ایران دارد در نتیجه هر ساله داوطلبان زیادی از تمامی شهر ها و استان های ایران در آزمون ورودی این مدارس شرکت می‌کنند اما مدارس تیزهوشان به دلیل ویژگی های متمایزی ظرفیت محدودی نیز دارد که رقابت را برای دانش‌آموزان پایه ششم و نهم بسیار دشوار می کند. اما با تلاش، برنامه ریزی و آگاهی کامل می توانید شما هم از پذیرفته شدگان  آزمون ورودی مدارس تیزهوشان باشید.

در ادامه ظرفیت پذیرش هر یک از مدارس استان های ایران به صورت جدول و کاملا تفکیک شده قرار گرفته است. اما قبل از آن، داوطلبان آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم ۱۴۰۱  که می خواهند اسمشان در لیست اسامی پذیرفته شدگان مدارس تیزهوشان ۱۴۰۱ باشد نیاز به برنامه ریزی و آموزش اصولی ظرف این مدت کوتاه دارند که آکادمی تیزلاین برنامه ای ویژه ای برای این مدت کوتاه برای داوطلبان آزمون تیزهوشان ۱۴۰۱ ترتیب داده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر از دوره ها وارد لینک زیر شوید.

تقویم آموزشی آکادمی تیزلاین ۱۴۰۳-۱۴۰۴
  • کلاس های آنلاین ترم تابستان تیزلاین دوره ابتدایی
  • دوره های آنلاین ترم تابستان تیزلاین پایه های هفتم و هشتم
  • دوره های آنلاین ترم تابستان تیزلاین پایه نهم
  • دوره های آنلاین ترم تابستان تیزلاین پایه های دهم و یازدهم
کلاس های آنلاین تیزلاین

ظرفیت مدارس تیزهوشان استان تهران ( نهم به دهم)

همانطور در مقالات قبلی به شرایط و ضوابط ثبت نام در آزمون تیزهوشان اشاره کردیم، انتخاب مدرسه تیزهوشان در استان و شهرستان خود مسیله بسیار مهمی است. ضمن اینکه هر یک از ظرفیت مدارس تیزهوشان هر استان و شهرستان متفاوت است. معمولا آمار دقیق ظرفیت پذیرش مدارس تیزهوشان نهم به دهم از طریق سامانه سمپاد اعلام می‌شود و دانش آموزان هنگام ثبت نام با توجه به منطقه محل زندگی خود و همچنین رشته منتخب خود در این مقطع تحصیلی، مدرسه مناسب را انتخاب کرده و اولویت بندی می کنند. ما قبلا در ارتباط با نحوه انتخاب اولویت های مدارس تیزهوشان پادکستی تهیه کرده ایم که پیشنهاد می کنیم حتما قبل از ثبت نام آن را با دقت گوش کنید. زیرا انتخاب مدرسه تیزهوشان مناسب و همچنین رشته انتخابی دانش آموزان در این مقطع بسیار مهم است چراکه امکان تغییر و انتقالی پس از قبولی دیگر وجود نخواهد داشت.

معمولا ظرفیت مدارس تیزهوشان، در زمان ثبت نام در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان نهم به دهم از طریق سامانه مدارس و یا استعداد درخشان به دانش آموزان نشان داده خواهد شد و دانش آموزان می توانند بر اساس ظرفیت پذیرش هر مدرسه در رشته مورد نظر خود ثبت نام کنند. ما در این مقاله ظرفیت مدارس تیزهوشان متوسطه دوم را طبق سنوات سال گذشته لیست کرده ایم اما تعداد ظرفیت دقیق هر مدرسه را می‌توانید هنگام ثبت نام مشاهده کنید.

ظرفیت پذیرش مدارس تیزهوشان نهم به دهم تهران

جهت مشاهده جدول ظرفیت پذیرش مدارس تیزهوشان نهم به دهم سایر استان ها بر روی لینک زیر کلیک کنید.

جهت آموزش نحوه انتخاب درست و منطقی اولویت مدارس تیزهوشان در دفترچه ثبت نام ازمون تیزهوشان ۱۴۰۱ وارد لینک زیر شوید.

نحوه انتخاب اولویت های مدارس تیزهوشان

برای دریافت مشاوره ویژه جلسه ای و ماهانه ای با دکتر علیرضا نعمت زاده در واتساپ به شماره 09333840202 پیام دهید.

تیزلاین در کنار آموزش و آزمون در سال های اخیر به طور جدی مسأله مشاوره را با حضور اساتید متخصص و با سر گروهی دکتر علیرضا نعمت زاده ادامه داده و در این بین بیش از ۳۰ همایش تخصصی در سال های اخیر برگزار کرده که فرآیند آن در سال آموزشی حاضر اشاره می شود.

  • همایش های مشاوره ای: دوره جامع موفقیت تحصیلی ( ده همایش منظم ) با هدف آموزش نقشه راه ،روش مطالعه،کسب مهارت آزمون، تکنیک های جمع بندی، تکنیک های مدیریت جلسه آزمون و …. با موضوعات  و تاریخ های برگزاری مشخص ارائه می‌شود.  هزینه این دوره برای عموم 500 هزار و برای تیزلاینی ها رایگان است ( دریافت کد رایگان ساز از واتساپ الو تیزلاین)
  • سایر همایش ها: جلسات مشاوره ای متفرقه با اساتید آکادمی تیزلاین و اساتید مدعو که هر ازچند گاهی برگزار می شود
  • جلسات خصوصی تصویری و تک نفره با طرح موضوع از قبل و ارایه راهکاری های عملی
  • طرح ماهانه ویژه ارایه برنامه درسی شخصی سازی شده با متد ویژه و زیر نظر گرفتن دانش آموز به مدت یک ماه
در ماه های نزدیک به آزمون قطعا نکات مشاوره ای ارزش  و جایگاه ویژه ای دارد که بتوانید تلاش های خودتان را هدفمند کنید.
برای ثبت نام در همایش  می توانید وارد سایت تیزلاین شده بخش کلاس‌های آنلاین و جلسات مشاوره به وقت تیزلاین را انتخاب نمائید و برای طرح جلسه ای و ماهانه در واتساپ به شماره 09333840202  پیام دهید.