آنلاین و زنده                           

حضور همزمان استاد و دانش آموز در یک ساعت مشخص باعث افزایش قدرت یاد دهی و یادگیری می شود. دانش آموز می تواند در چت باکس سوالات خود را پرسیده و از استاد بپرسد و یا درصورت نیاز با اجازه استاد صدای دانش آموز در کلاس پخش شود. همچنین سوالات که به صورت نظرسنجی مطرح می شود دانش آموز نظر بدون دیدن پاسخ بقیه ثبت و در نهایت نمودار مقایسه ای درصد های پاسخ دیده و استاد سوال را حل می کند.

امکان مشاهده آفلاین و دانلود ویدیو

شما هیچ لحظه ای را در تیزلاین از دست نمی دهید

علاوه بر اینکه بلافاصله پس از اتمام کلاس می توانید

از طریق مشاهده موقت کلاس را دوباره ببینید

ویدیو قابل دانلود نیز طی هفته های بعد کلاس روی سایت

آمده و می تونید دانلود کنید و چندین بار

در ایام امتحانات و آخر سال مرور کنید

جزوات پی دی اف و قابل پرینت

جزوات کلاسی، دست نوشته های استاد و تکالیف به صورت پی دی اف ارایه می شود که می توانید پرینت گرفته و دانش آموز به راحتی استفاده کند

 آزمون های پیشرفت تحصیلی ویژه کلاس

قطعا وجود آزمون ها ضرورتی اجتناب ناپذیر آموزش است در کلاس های تیزلاین براساس صلاحدید اساتید آزمون های متناسب با دروس طراحی و دانش آموزان شرکت می کنند. آزمون های کلاسی کاملا رایگان هست.

با تدریس مولفین و مدرسین برتر کشوری

تیزلاین انجمن متخصصین با تجربه کشوری هست که دایما در حال یادگیری و توسعه فردی قرار دارند تالیف کتب جدید به صورت سالانه، تدریس در استان های مختلف و دوره های مختلف از ویژگی ممتاز یک استاد شاخص است که تمامی اساتید تیزلاین از این ویژگی ها برخوردار هستند

با تیم قدرتمند و بی نظیر پشتیبانی 

تیم پشتیبانی تیزلاین از بهترین و صبور ترین کادر های اجرایی در سطح کشور هستند که به خوبی به علم CRM  آگاه بوده و دوره های شخصیت شناسی دانش آموزی و اولیا را طی کرده اند. دانش فنی کادر آی تی بی نظیر بوده است و می تواند به راحتی در کنار دانش آموزان باشند.

کلاس آنلاین فارسی نهم / کلاس آنلاین دینی و قران نهم  ویژه تیزهوشان و نمونه دولتی

آکادمی تیزلاین مرکز تخصصی تیزهوشان در نظر دارد با بهره مندی از تجربیات استاد مهدی مهدی زاده و استاد آرمان جیلاردی مدرس مجموعه های تیزهوشان و نمونه دولتی یک دوره 15  جلسه ای به منظور جمع بندی نکات کلیدی فارسی  و دینی قران برگزار کند این دوره هفته آخر خرداد شروع و به صورت دو جلسه در هفته برگزار خواهد شد.

هزینه دور 300 هزار تومان و برای دانش آموزانی که در کلاس های تیزلاین بوده اند 200 هزار تومان خواهد بود.

 

 

جهت ثبت نام در واتساپ پیام دهید

09333840202

02144136975

سوالی دارید؟ از راه های زیر با ما در تماس باشید