در این پست، با هدف ارتقاء دانش ریاضی دانش‌آموزان پایه هشتم، نمونه سوال ریاضی هشتم فصل اول به صورت آزمون آنلاین تستی با ۱۵ سوال از فصل اول ریاضی هشتم آماده کرده‌ایم. این آزمون در سطح پیشرفته و به صورت تستی طراحی شده است تا از طریق حل این سوالات، مهارت‌های ریاضی آن‌ها را به چالش بکشد.
آزمون شامل ۱۵ سوال متنوع از مباحث فصل اول ریاضی هشتم می‌شود، که به‌طور دقیق از کتاب درسی پایه هشتم گرفته شده است. هر سوال با دقت به اهمیت مباحث این فصل پرداخته و به گونه‌ای طراحی شده که داوطلبان با حل آن‌ها، به بهبود مهارت‌های ریاضی خود بپردازند.
پس از حل هریک از سوالات آزمون، جواب‌های تشریحی نیز در اختیار دانش‌آموزان قرار گرفته تا آن‌ها بتوانند خطاهای خود را بررسی کرده و از اشتباهات یاد بگیرند.
برای دسترسی به آزمون روی گزینه شروع آزمون کلیک کنید. ولی قبل از آن اگر نمونه آزمون‌های مبحث به مبحث فصل اول ریاضی هشتم را حل نکرده اید بر روی لینک‌های زیر کلیک کنید.

ریاضی هشتم فصل اول

سلام خیلی خوش آمدید به آزمون تستی فصل اول ریاضی هشتم

این آزمون شامل ۱۵ سوال از کلیه مباحث فصل اول است

توصیه می‌کنیم قبل از انجام این آزمون کلی، نمونه سوالات مبحث به مبحث این فصل را که در ادمه قرار دادیم انجام دهید و سپس این آزمون آنلاین را شروع کنید.

موفق باشید

 

ما امیدواریم که این آزمون به دانش‌آموزان کمک کند تا با خیال راحت‌تر و با اعتماد به نفس بیشتر به آزمون تیزهوشان مراجعه کنند. آرزوی موفقیت داریم!
  • کلاس ریاضی تیزهوشان هشتم ترم دو تیزلاین استاد بهرامی‌جویا
  • کلاس ریاضی تیزهوشان هشتم استاد بیگدلی ترم دو
  • کلاس علوم تیزهوشان هشتم ترم دو دکتر قربانی
  • کلاس فارسی تیزهوشان هشتم استاد طالب تبار
  • کلاس عربی پیشرفته هشتم با تدریس استاد غلامی دوره سالانه تیزلاین
  • کلیه کلاس‌های تیزهوشان پایه هشتم ترم یک تیزلاین
کلاس های آنلاین تیزلاین