طبق دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان داوطلبان آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و آزمون مشترک تیزهوشان و نمونه دولتی نهم به دهم سال ۱۴۰۳ دانش آموزان باید باتوجه به محل تحصیل خود در سال های گذشته از تاریخ ۱۸ فروردین تا ۲۸ فروردین  اقدام به ثبت نام کنند و باید به این نکته توجه داشته باشند که در مناطقی که چندین دبیرستان متوسطه اول و متوسطه دوم تیزهوشان وجود دارد هر داوطلب فقط حق انتخاب حداکثر ۱۲ دبیرستان  را به ترتیب اولویت خود دارد. ۴ اولویت مختص به سمپاد (نظری و هنرستان)، ۴ اولویت نمونه دولتی (رشته‌های نظری) و ۴ اولویت هنرستان نمونه دولتی انتخاب است. اولویت های مدارس تیزهوشان در دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان علاوه بر دانستن ظرفیت و نمره کف قبولی مدارس تیزهوشان، نقش بسیار مهمی در قبولی شما داوطلبان عزیز دارد به همین دلیل دکتر قربانی و دکتر عليرضا نعمت زاده مشاور تحصیلی آکادمی تیزلاین در ویدیوها بالا راجع به نحوه انتخاب اولویت های مدارس تیزهوشان صحبت کرده اند و آموزش داده اند که چگونه یک انتخاب منطقی و عالی رو هنگام ثبت نام تجربه کنید.

برای ثبت نام در همایش مشاوره ای تیزلاین:ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی و تعیین اولویت ها کلیک کنید

تیزلاین در کنار آموزش و آزمون در سال های اخیر به طور جدی مسأله مشاوره را با حضور اساتید متخصص و با سر گروهی دکتر علیرضا نعمت زاده ادامه داده و در این بین بیش از ۳۰ همایش تخصصی در سال های اخیر برگزار کرده که فرآیند آن در سال آموزشی حاضر اشاره می شود.

  • همایش های مشاوره ای: دوره جامع موفقیت تحصیلی ( ده همایش منظم ) با هدف آموزش نقشه راه ،روش مطالعه،کسب مهارت آزمون، تکنیک های جمع بندی، تکنیک های مدیریت جلسه آزمون و …. با موضوعات  و تاریخ های برگزاری مشخص ارائه می‌شود.  هزینه این دوره برای عموم 500 هزار و برای تیزلاینی ها رایگان است ( دریافت کد رایگان ساز از واتساپ الو تیزلاین)
  • سایر همایش ها: جلسات مشاوره ای متفرقه با اساتید آکادمی تیزلاین و اساتید مدعو که هر ازچند گاهی برگزار می شود
  • جلسات خصوصی تصویری و تک نفره با طرح موضوع از قبل و ارایه راهکاری های عملی
  • طرح ماهانه ویژه ارایه برنامه درسی شخصی سازی شده با متد ویژه و زیر نظر گرفتن دانش آموز به مدت یک ماه
در ماه های نزدیک به آزمون قطعا نکات مشاوره ای ارزش  و جایگاه ویژه ای دارد که بتوانید تلاش های خودتان را هدفمند کنید.
برای ثبت نام در همایش  می توانید وارد سایت تیزلاین شده بخش کلاس‌های آنلاین و جلسات مشاوره به وقت تیزلاین را انتخاب نمائید و برای طرح جلسه ای و ماهانه در واتساپ به شماره 09333840202  پیام دهید.

داوطلبان آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم ۱۴۰۳  که می خواهند اسمشان در لیست اسامی پذیرفته شدگان مدارس تیزهوشان ۱۴۰۳ باشد نیاز به برنامه ریزی و آموزش اصولی ظرف این مدت کوتاه دارند که آکادمی تیزلاین برنامه ای ویژه ای برای این مدت کوتاه برای داوطلبان آزمون تیزهوشان ۱۴۰۳ ترتیب داده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر از دوره ها وارد لینک زیر شوید.

اردوی نوروزی آکادمی تیزلاین