برای خرید آنلاین جمعبندی تیزهوشان ششم و نهم همین حالا اقدام کنید … 

جمعبندی تیزهوشان ششم و نهم ( طرح جی پی اس تیزلاین )

دوره جمع‌بندی هوش و خلاقیت تیزهوشان با اساتید برجسته کشوری

طرح جی پی اس

۱۰ مرحله آزمون آنلاین

۲۰ جلسه کلاس هوش و خلاقیت با تدریس استاد مسعود بیگدلی، استاد ربانی و دکتر قربانی

۸ جزوه تخصصی شامل ۲۰۰ نکته طلایی

دوره جمعبندی تیزهوشان نهم

طرح جی پی اس

۷ مرحله آزمون آنلاین هدفمند

۱۵ جلسه کلاس ریاضی، علوم، فارسی و عربی نهم

۶ جزوه تخصصی شامل ۱۵۰ نکته طلایی

اغلب دانش آموزان در طول سال در دوره های مختلف در موسسات متفاوت شرکت کرده اند. اما بحث جمعبندی تیزهوشان ششم و نهم بسیار مهم و جدی است و به طوری که می تواند نتیجه شگفت و تعیین کننده ای در وضعیت دانش آموز داشته باشد و گفته می شود یک جمع بندی موثر می تواند تا 30 درصد جایگاه دانش آموز را بهبود دهد.

حال پیشنهاد آکادمی تیزلاین به شما برای جمعبندی تیزهوشان ششم و نهم چیست؟


آکادمی تیزلاین با یک برنامه ریزی دقیق و مستمر دانش آموزان را در طول سال تحصیلی با مباحث مختلف آشنا کرده و مطالب به طور عمیق و علمی آموزش داده است. آکادمی تیزلاین هم اکنون با طراحی دوره جی پی اس تیزهوشان و با یک نقشه راه دقیق در روزهای پایانی کنار دانش آموزان از سراسر ایران خواهد بود.

این طرح شامل دو دوره با امکانات ویژه آموزشی و همچنین با تدریس اساتید برجسته و با سابقه تیزهوشان برای داوطلبان آزمون تیزهوشان ششم و نهم می باشد. دوره جمعبندی هوش و خلاقیت و دوره جمعبندی علوم، ریاضی، فارسی و تیزهوشان نهم 

دوره جمعبندی هوش و خلاقیت تیزهوشان طرح جی پی اس

دوره جمعبندی هوش و خلاقیت طرح جی پی اس شامل چه مواردی است؟

  • ۲۰ جلسه کلاس آنلاین هوش و خلاقیت با تدریس اساتید بنام کشوری و پوشش تمامی مباحث استعداد تحلیلی آزمون تیزهوشان ( هوش محاسباتی/ الگوها و مسائل مرتبط /حل مسئله و خلاقیت/ هوش کلامی و مباحث حرف و واژه و مباحث جمله و درک مطلب/ هوش تجسمی/ هوش مکانیکی و طبیعی( فنی و تجربی)/ هوش تصویری/ هوش منطقی/ دقت و تمرکز )
  • جزوات خلاصه و نکته ای: 8 جزوه  هدفمند شامل ۲۰۰ نکته طلایی ( دو جزوه 25 نکته ای هوش محاسباتی، یک جزوه 25 نکته ای هوش فنی و تجربی ، دو جزوه 25 نکته ای هوش کلامی و ادبی، دو جزوه 25 نکته ای هوش تصویری و تجسمی  ویک جزوه 25 نکته ای هوش منطقی و دقت و تمرکز است)
  • ۱۰ مرحله آزمون های آزمایشی

کلاس های آموزشی از چه روز و در چه ساعاتی برگزار خواهد شد؟

کلاس ها از تاریخ 8 خرداد شروع و در روزهای فرد به صورت دو جلسه ای برگزار می شود

جلسه اول: از ساعت 17 تا 18:15

جلسه دوم: از 19 تا 20:15

دوره جمعبندی تیزهوشان نهم طرح جی پی اس شامل چه مواردی است؟

  • ۱۵ جلسه کلاس آنلاین علوم، ریاضی، فارسی و عربی تیزهوشان نهم با تدریس اساتید بنام کشوری ( استاد طالب‌تبار ، استاد بهرامی‌جویا، استاد طاری، استاد غلامی و دکتر قربانی )
  • جزوات خلاصه با بیش از ۱۵۰ نکته طلایی:  6 جزوه 25 نکته ای ( دو جزوه 25 نکته ای علوم تجربی، یک جزوه 25 نکته ای فارسی ، سه  جزوه 25 نکته ریاضی )
  • ۷ مرحله آزمون های آزمایشی

کلاس های آموزشی از چه روز و در چه ساعاتی برگزار خواهد شد؟

کلاس‌های آموزشی دوره جمعبندی استعداد تحصیلی تیزهوشان نهم  از تاریخ ۱۶ خرداد در روزهای زوج برگزار می شود

کلاس های آموزشی دوره جمعبندی استعداد تحصیلی تیزهوشان نهم به صورت دو جلسه ای از ساعت ۱۷ الی ۲۰:۱۵ با ۴۵ دقیقه استراحت بین کلاس برگزار می‌شود.

دوره جمعبندی ریاضی، علوم، فارسی و عربی نهم تیزهوشان طرح جی پی اس

آزمون‌های میکرو طبقه‌بندی دوره‌های جمعبندی تیزهوشان ششم و نهم جی پی اس 

این آزمون ها  میکرو طبقه بندی شده  با سوالات تالیفی جدید و طراحی اساتید دوره است که برای تکرار و تمرین بهتر و نیز افزایش قدرت حسل مسئله طراحی شده است. سوالات این آزمون ها حاصل  تحلیل آزمون های تیزهوشان پنج سال اخیر و نیز و نیز بخش هایی است که طراحان به آن ها توجه نکرده و ممکن است در آزمون تیزهوشان مطرح شود .

نحوه برگزاری: در بخش آزمون های آنلاین سایت آکادمی تیزلاین انجام می شود. نام کاربری و رمز وورد دانش آموز به بخش آزمون ها شماره موبایلی است که در روی سایت وارد کرده است و دسترسی با آن برای دانش آموز ایجاد می شود.

آزمون های انلاین تیزلاین

مهلت شرکت در آزمون: آزمون از ساعت 10 روز قبل کلاس تا ساعت 16 روز کلاس قابل به صورت شناور و در مدت 30 ساعت قابل برگزاری است

کارنامه آزمون: بلافاصله پس از انجام آزمون یک کارنامه اولیه در اختیار دانش آموز قرار میگیرد که شامل سوالات درست و غلط است و سپس آزمون ها در کلاس ها تحلیل و کارنامه نهایی نیز ساعت 22 روی سایت قرار می گیرد.

برنامه آزمون‌های دوره جمع‌بندی هوش و خلاقیت طرح جب پی اس تیزلاین
برنامه کلاس‌های آنلاین دوره جمع‌بندی هوش و خلاقیت طرح جب پی اس تیزلاین

هزینه ثبت نام در دوره‌های جمعبندی تیزهوشان ششم و نهم طرح جی پی اس چقدر است؟


دوره حمعبندی هوش و خلاقیت ۴ میلیون تومان و برای تیزلاینی ها ۳ میلیون تومان است.

دوره جمعبندی علوم، ریاضی، فارسی و عربی تیزهوشان نهم ۳ میلیون و برای تیزلاینی‌ها دو میلیون و دویست هزار تومان است.

نهمی‌های عزیز در صورت ثبت‌نام هر دو دوره جمعبندی هوش و خلاقیت و جمعبندی استعداد تحصیلی نهم جی پی اس، شامل تخفیف ویژه‌ای خواهید شد.

برای دریافت کد تخفیف ها ابتدا شماره 09333840202 را ذخیره و سپس در یکی از پیام‌رسان‌های واتساپ، ایتا، بله، تلگرام به این شماره پیام دهید.

نحوه ثبت نام در کلاس تیزهوشان و آنلاین تیزلاین

اگر تیزلاینی هستید نیازی به عضویت در سامانه کلاس های آنلاین نیست فقط کافیست با نام کاربری و رمز عبورتان ورود بزنید و دوره را ثبت نام کنید. اما برای عزیزانی که برای اولین بار می خواهند در کلاس های آنلاین تیزلاین شرکت کنند با دقت ویدیو را از ابتدا تماشا کنند.
راهنمایی ویدیویی نحوه ثبت نام در کلاس تیزهوشان و آنلاین تیزلاین

نحوه ورود به کلاس تیزهوشان و آنلاین تیزلاین در روز مقرر

یک ربع قبل از شروع کلاس با توجه به آموزش این ویدیو، وارد کلاس شوید.
[apa
راهنمای ویدیویی نحوه ورود به کلاس آنلاین در روز مقرر