دنبال ویدیو‌های مشاوره تحصیلی هستی … برو کمی پایین 

ویدیو‌های مشاوره تحصیلی و فردی برای دانش‌آموزان پایه چهارم تا یازدهم از اهمیت بسیاری برخوردارند. ویدیو‌های مشاوره‌ای ما، به دانش‌آموزان این پایه‌ها کمک می‌کنند تا بهترین تصمیمات در مورد آموزش و تحصیل خود بگیرند. در این ویدیو‌ها، ما به بررسی انواع مدارس مانند تیزهوشان یا نمونه‌دولتی و نحوه آمادگی برای ورود به آنها، انتخاب رشته تحصیلی، توسعه مهارت‌های تحصیلی، مشاوره در مواجهه با چالش‌های تحصیلی و بسیاری از موضوعات دیگر می‌پردازیم. با مشاهده ویدیوهای ما، دانش‌آموزان می‌توانند به راحتی به اهداف تحصیلی خود دست یابند. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده ویدیوها، با ما همراه باشید.

علاوه بر این ویدیو‌ها اگر طرفدار مطالعه آزاد هستید پیشنهاد می‌کنیم به صفحه مقالات علمی ما با موضوعات متنوع سر بزنید و اگر به دنبال مقاله و محتوا با موضوع خاصی هستید، در بخش دیدگاه در انتهای هر صفحه موضوع موردنظر خود را بنویسید تا تیم تولید محتوای آکادمی تیزلاین مقاله‌ یا ویدیوی مرتبط به آن موضوع را برای شما آماده کنند.

تیزلاین در کنار آموزش و آزمون در سال های اخیر به طور جدی مسأله مشاوره را با حضور اساتید متخصص و با سر گروهی دکتر علیرضا نعمت زاده ادامه داده و در این بین بیش از ۳۰ همایش تخصصی در سال های اخیر برگزار کرده که فرآیند آن در سال آموزشی حاضر اشاره می شود.

  • همایش های مشاوره ای: دوره جامع موفقیت تحصیلی ( ده همایش منظم ) با هدف آموزش نقشه راه ،روش مطالعه،کسب مهارت آزمون، تکنیک های جمع بندی، تکنیک های مدیریت جلسه آزمون و …. با موضوعات  و تاریخ های برگزاری مشخص ارائه می‌شود.  هزینه این دوره برای عموم 500 هزار و برای تیزلاینی ها رایگان است ( دریافت کد رایگان ساز از واتساپ الو تیزلاین)
  • سایر همایش ها: جلسات مشاوره ای متفرقه با اساتید آکادمی تیزلاین و اساتید مدعو که هر ازچند گاهی برگزار می شود
  • جلسات خصوصی تصویری و تک نفره با طرح موضوع از قبل و ارایه راهکاری های عملی
  • طرح ماهانه ویژه ارایه برنامه درسی شخصی سازی شده با متد ویژه و زیر نظر گرفتن دانش آموز به مدت یک ماه
در ماه های نزدیک به آزمون قطعا نکات مشاوره ای ارزش  و جایگاه ویژه ای دارد که بتوانید تلاش های خودتان را هدفمند کنید.
برای ثبت نام در همایش  می توانید وارد سایت تیزلاین شده بخش کلاس‌های آنلاین و جلسات مشاوره به وقت تیزلاین را انتخاب نمائید و برای طرح جلسه ای و ماهانه در واتساپ به شماره 09333840202  پیام دهید.