برای ارسال تکالیف وارد لینک زیر شوید

سامانه تکالیف آنلاین تیزلاین

نام کاربری و رمز عبور همان شماره همراهی ست که هنگام ثبت‌نام کلاس‌ها وارد کرده اید ( درست همان نام کاربری و رمز عبوری که هنگام ورود به کلاس از آن استفاده می‌کنید)

به منظور راحتی شما عزیزان سامانه تکالیف و سامانه آزمون‌های انلاین آکادمی تیزلاین ادغام شده است اما برای ورود به پنل کلاس های آنلاین بر روی لینک زیر کلیک کنید

کلاس های آنلاین تیزلاین

تکالیف از هفته دوم آموزش و بر اساس صلاحدید اساتید از کتاب معرفی شده و یا کاربرگ ارایه می‌شود. تکالیف ابتدا توسط پشتیبانان و نظارت استاد مربوطه بررسی و ارزیابی می‌شود. 

ارزشیابی تکالیف ممکن است به صورت توصیفی ( خوب متوسط و ضعیف ) و یا اینکه به صورت کمی ( نمره‌ای از ۲۰ ) باشد.

به منظور تشویق دانش‌اموزان آکادمی تیزلاین در پایان هر ترم ۵ نفر برتر کلاس از نظر ارسال تکالیف وارد قرعه‌کشی ویژه تکالیف برتر می‌شوند و در این قرعه کشی به ۲۰ نفر به قید قرعه کد تخفیف ۳۰۰ هزار تومانی هدیه داده می‌شود.

راهنمای ویدیویی ارسال تکلیف


در مقاله ۵ روش ساده کاهش حجم pdf برای ویندوز و مک  در مورد یکی از دغدغه های دانش آموزان و همینطور دبیران محترم یعنی آپلود کردن پی دی اف و عکس هایی با حجم های بالا صحبت کردیم.

این روزها با گسترش آموزش مجازی این مشکل فراگیر شده است به طور مثال، دبیران محترم که می‌خواهند جزوه، نمونه سوال و موارد آموزشی دیگر را به صورت پی دی اف با کیفیت بالا برای دانش آموزان‌شان ارسال کنند و یا حتی دانش آموزان عزیزی که باید تکالیف‌شان را به صورت عکس یا پی‌دی‌اف برای دبیران‌شان بفرستند؛ برای آپلود و دانلود علاوه بر استفاده حجم و بسته اینترنتی بالا، باعث کم کردن سرعت کارشان و اتلاف زمان‌شان نیز می‌شود.

ما در اینجا چند روش متداول و رایج کاهش حجم pdf با کمترین تاثیر و افت کیفیت به همراه آموزش تصویری  معرفی کرده ایم و از شما دعوت می‌کنیم این مقاله را به دقت مطالعه فرمایید.

روش یک : کاهش حجم pdfبا استفاده از نرم افزار PDF Compressor

روش دو: کاهش حجم pdfبا استفاده از adobe acrobat

روش سه: کاهش حجم pdfبا استفاده از خود ویندوز

روش چهار:  کاهش حجم pdfبا استفاده از سایت های اینترنتی

روش پنج: کاهش حجم pdf با استفاده از Review در سیستم‌ عامل مک

راهنمای تصویری ارسال تکلیف